2733
2734
عنوان

قانون جذب و شکر گزاری و رسیدن به آرزوها ، خدای بی نهایت مهربانی در کنارت

| مشاهده متن کامل بحث + 2613224 بازدید | 66844 پست
سلام  امن یجیب بخون مثل اب رو اتیش هست اینجا نمیشه لینک گذشات تو اینستا سرچ کن بعد ایدی تلگرام ...

تو تلگرام سرچ کردم پیدا کردم

کلا آدم مذهبی نیستم که دعا همون ام یجیب بخونم یا غسل و وضو و .....

زمین اگه منظورتون خاک  که امکانش نیست تو خونمون خاک نداریم😓

منم اونا برام مهم نیستن تازه خیلی دلم میخواد تک تکشان واسه همیشه از زندگیم برن بیرون.دوست داشته شدن توسط این آدما ذره ای واسم اهمیت ندارد .

زندگی آدمو گیج می‌کنه نمی فهمم یه روز خوب یه روز بد .بالاخره زندگی بام دوستی یا ؟؟؟؟؟؟؟؟
تو تلگرام سرچ کردم پیدا کردم کلا آدم مذهبی نیستم که دعا همون ام یجیب بخونم یا غسل و وضو و ..... زم ...

عزیزم در نوردشون پرسیدی گفتم روی سرامیک خونه راه برو 

وضو بگیر حالت بهتر میشه مذهبی بودن نیست 

نمیگم ریاضت بکش که 

باید برای حال خوبمون قدمی برداریم 

من ی مدت وقتی از بیرون برمیگشتم خونه حالم خیلی بد بود طوری که فقط تو فکر خود  کشی بودم 

بعد یک نفر که اصلا هم ظاهر پذهبی نداشت گفت موقع بیرون رفتن از خونه وضو بگیر موقعی هم که برگشتی وضو بگیر حتی اگه وضوی قبل باطل نشده باشه 

خداوند ما را برای غصه خوردن خلق نکرده 

🌺 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم در نوردشون پرسیدی گفتم روی سرامیک خونه راه برو  وضو بگیر حالت بهتر میشه مذهبی بودن نیست& ...

ممنون از راهنمایی هات دوست عزیز میگم چون بهش اعتقادی ندارم تاثیری واسم نخواهد داشت. امتحان میکنم ببینم چی میشه

زندگی آدمو گیج می‌کنه نمی فهمم یه روز خوب یه روز بد .بالاخره زندگی بام دوستی یا ؟؟؟؟؟؟؟؟
من بارها از خدا خواستم که برای بخشیدن دیگران کمکم کنه یا اینکه خودش به جای من ببخشه ولی تاثیری نداشت ...

ی نکته ای یادم افتاد بگم

وقتی میگی بخشیدم دیگه نرو تو ذهن 

هروقت هم خاطره ای یادت افتاد شکر کن پاکسازی کن بقیش را بسپر به خدا

🌺 
2731
ی نکته ای یادم افتاد بگم وقتی میگی بخشیدم دیگه نرو تو ذهن  هروقت هم خاطره ای یادت افتاد شکر ک ...

ممنون دوست عزیز