2726
عنوان

عمل واریکوسل

| مشاهده متن کامل بحث + 1881 بازدید | 202 پست
راضی نمیشدخجالت میکشید من ۲۵سالمه شوهرم۳۲ سالشه۷سال عروسی کردیم

ای بابا خجالت نداره 

دکتر ک خجالت نداره

اگ همراهش میرفتی بهتر بود بادکترش مشورت میکردی ک چ کارباید کرد برای بهبودی

خدای مهربونم آرزوی مادرشدن دارم میشه خواهش کنم درحقم مهربونی کنی ی فرزند سالم وصالح بم هدیه بدی. باآرزوی حاجت روایی همه دوستانی ک آرزوی مادرشدن دارند التماس دعا🤲🙏♥
امیدوارم درست بگم بچتون دختره

فهمیدم حتما میام بهت میگم

هیچ وقت به پسرم نمیگم مرد که گریه نمیکنه...اما همیشه اینو در گوشون زمزمه میکنم که مرد نامردی نمیکنه......یه دونه نی نی تو راهی داریم که داداش امیر عاشقشه...دعا کنید سالم بیاد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فهمیدم حتما میام بهت میگم

عزیزم شما چند ماهتونه؟؟؟؟

جنسیت نونوتون مشخص نشده؟؟؟؟

خدای مهربونم آرزوی مادرشدن دارم میشه خواهش کنم درحقم مهربونی کنی ی فرزند سالم وصالح بم هدیه بدی. باآرزوی حاجت روایی همه دوستانی ک آرزوی مادرشدن دارند التماس دعا🤲🙏♥
2728
عزیزم شما چند ماهتونه؟؟؟؟ جنسیت نونوتون مشخص نشده؟؟؟؟

من یازده هفته هستم گلم هنوز مشخص نیست

هیچ وقت به پسرم نمیگم مرد که گریه نمیکنه...اما همیشه اینو در گوشون زمزمه میکنم که مرد نامردی نمیکنه......یه دونه نی نی تو راهی داریم که داداش امیر عاشقشه...دعا کنید سالم بیاد 
من یازده هفته هستم گلم هنوز مشخص نیست

ان شاالله خدا ی نونو سالم و صالح بتون هدیه بده

من تقریبا دو سال بعد عمل باردار شدم گرید ۳ بود ما هم مشکل مورفولوژی داشتیم عزیزم من حس ششم دارم.ب ...

خانومی منم شوهرم مشکل داره خیلی دلم شکسته میتونی بگی منم دوباره بچه دار میشم یانه؟ و بچه چیه؟