2737
2734

سلام بچه هامن نامزوم ۱سال و۱ماهه خونه من قراره بالای مادرشوهرمینابشه ک کامل امادس ولی جهازمونچیدم من هرموقع میام بمونم میام اینجامیمونم وقتی رفتم پایین میاداتاقمومیگرده جابه جامیکنه وقتیم قفل میکنم نمیدونم چجوری بازمیکنه توروخداکمکم کنید ک ازالان اینجوری عادت نکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا رو هزار مرتبه شکر من و مادر شوهرم خیلی با هم خوبیم  یه چیزی که واقعیت هستش من خیلی صبورم و ...

خوش بحالت من اصلا صبر ندارم ولی حاضر جوابیم نمیکنم هر چی میگم مادر شوهرم میگه زبون درازی نکن 

دیروزم کلی فحشم داد به قرآن به سر بریده حسین انقدر فحش داد که خودش خسته شد رفت پایین خونش 

2731
نازنین به نظرت اگه کادو بگیرم بدم شوهرم ببره و خودم نرم یه بهانه ای چیزی بیارم چطوره؟اخه اصلا نمی خو ...

برو خونه مامانت تا اخر شب تبريك هم نگو .روز دختر برا دختراش كادو ميخره برا من نه،اما تو دعوا ميگه دخترمي(اولا ميگفت الان ديگه اونم نميگه)منم از سال دوم اصلا تبريك نميگم.چطور اونا ارزو يه دخترم گفتن به دل ما بزار ما نتونيم .خواهر مادرشوهرم از عروسش ميگه(اونا باهم عالين)اينكارو برام كرد اون كارو برام كرد اينم مثل بز نگاش ميكنه.من قطع رابطم اماااااا تودعوا ساده م ميان تو خونمون كارو به طلاق ميكشونننننن.

به مادرشوهرم بگم سلام ميگه فقط طلاق

😂😂😂😂😂😂

روزييكه تو خونه ي مستقلم هستم و به اين روزا ميخندم🙏
من حدود9ماهه که عقد کردم و هنوز با شوهرم زیر یه سقف نرفتم وفعلا توی خونه پدرم زندگی میکنم و شوهرم اه ...

خودت پروشون كردي عزيز.منم جاي مادر شوهرت  بودم ميگفتم ندارم بالاخره خودت جور ميكردي قايمكي از خانوادت ميدادي بهم،ديگه چرا خودمو اذيت كنم.حتي باعث ظلم به شوهرتم تو مقصري.بد عادت شون كردي عزيز😑 

سلام بچه هامن نامزوم ۱سال و۱ماهه خونه من قراره بالای مادرشوهرمینابشه ک کامل امادس ولی جهازمونچیدم من ...

من كه  كلاًكليد هيچ كدوم از درارو ندارم  قفل كردن از ذهنت بيرون كن عزيزم اون حتما كليد داره و حتما بعد هر بيرون رفتنت كل خونه رو مياد ميگرده نميتوني چيز مخفي ازش داشته باشي بايد تو سوراخ سنبه هاي خونه قايم كني.اگه دزدي نكنه سر خودت نندازه خوبه(شر ميكنه)

يخچال منو ميگرده گوشت هاي پختمو ميخورد ميگفت خودت خوردي دعوا ميشد.كمد و كابيت ها رو ميگرده.مامانم برا حاملگيم اجيل خريد كم كم ميخرد منم خنگ گذاشته بودم تو يه كيف تو كمد😑😂كوفتش بشه منم دوس نداشتم اجيل نميخوردم يه بار كه نگاه كردم ديدم تهش يه كم مونده.

خوش بحالت من اصلا صبر ندارم ولی حاضر جوابیم نمیکنم هر چی میگم مادر شوهرم میگه زبون درازی نکن  ...

منو شوهرم دعوا ساده ميكنيم مادرشوهرم مياد بالا خون به پا ميكنه ما دو تا ميريم ارومش ميكنم 😂😂😂😂برعكس مال ما.پول خونه جدا گرفتنو نداريم ننه شم نميزار جدا شيم .خيلي بي حياس ابرو نميفهمه صداش تا كجا ها كه نميره فقط ميخواد دلمون از هم كدر وسياه بشه جدا شيم.امااااااااا شوور جون هر از گاهي🌞نميدونم از كدوم ور درمياد كه طرف من ميشه ميگه مامان من زن و بچمو دوست دارم بزار زندگيمونو بكنيم

مامانش😤😡😡😡😡🔫🔫🔫🔫🔫🔫فرياد و جيغ ميزنه

شورجون😞😒😩😩😩😩😢😢

من😉😉😉😉😉😏😏😏😏😏😏😏😜😜😜

😜😜😜😜😂😂😂😂😂

2738

حالم از مادر شوهرم بهم میخوره

هر کی هر چی میخاد بگه اصلا اونم اگه مادر من باهاش اونطور برخورد کرد که مامان اون با من برخورد میکنه حالش از مادر نه هفت نسل من بهم بخوره همش میخاد تفرقه بندازه همش میخاد کاری کنه که پدر مادر و خواهر من از چشم شوهرم بیوفتن رفت امد نکنه باهاشون دقبقا کاری که با خونواده همسر پسر بزرگش کرده الان برادر شوهرم با خونواده زنش رفت امد نمیکنع کاری کرده که زن پسر دومی هم کلا باهاش قطع رابطه کردن اونقد دعوا انداخته الانم داره روی ما کار میکنه خواهرم برای پاگشا شوهرم ی پیرهن خریده بود داده بود من تو ماشین کادوشو باز کردنی روی قوطی پیراهن خراب شده بود الان بعد گذشت دوماه مادرشوهرم تو ماشین ی جور برخورد کرد انگار خواهرم اونو از جوب اورده فقط هم میخاست منو خراب کنه ی لحن حرف زدن بد ی رفتار بد خیلی دلم شکست ازش حلالش نمیکنم میخاد همش تفرقه بندازه فتنه

میشه برای قبولیم در آزمون وکالت و پیشرفت کسب و کاری که جدیدا راه انداختم دعا کنید دلتون بی غم🥰
سلام می کنم به همه دوستان با محبتم که همیشه به یادم هستند خیلی خیلی خلاصه از اسفند تا به امروزم رو ب ...

عزیز دلم برات دعا میکنم ولی بنظرم شیطان از زندکیت دور نمیشه چون خود همسرت و خانوادش شیطانن و این تویی که باید ازشون دور شی.سعی خودتو بکن کخ از قلبت بیرونش کنی

سلام می کنم به همه دوستان با محبتم که همیشه به یادم هستند خیلی خیلی خلاصه از اسفند تا به امروزم رو ب ...

سلام خوبی اگه پیام منو خوندی یه جواب بده بعد این همه سال زندگیت چی شد چیکار کردی