2410
2553
عنوان

خانمای باتجربه یه سوال دارم💫😇🧡

| مشاهده متن کامل بحث + 503 بازدید | 43 پست
نه من فکر کردم عادیه به هر حال سنی ازشون گذشته درضمن پدشوهرم نظامی آن خشن تایم خواب اینا دارن اصلا ی ...

اینکه زن و شوهر با هم نمیخوابن خیلی مسله حادتری هست 

حتما علت رو بپرس 

مردها همیشه میل جنسی دارن 

پدرشوهرت چجوری نیازشوبرطرف میکنه؟

ببخشید اسمت پریسا هست؟

نه آیلا

ضعفت را به خدا بده و او قدرتش را به تو عطا میکند🧡💫سوالات کنکوری و مشاوره انتخاب رشته و بیماری‌های دندان و اعصاب کشی و گرافی های دندان و سوال در باره رشته دندان پزشکی  در حد توان پاسخ میدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اینکه زن و شوهر با هم نمیخوابن خیلی مسله حادتری هست  حتما علت رو بپرس  مردها همیشه میل ج ...

واقعا اخه ۶۵ اینا سالشونه

ضعفت را به خدا بده و او قدرتش را به تو عطا میکند🧡💫سوالات کنکوری و مشاوره انتخاب رشته و بیماری‌های دندان و اعصاب کشی و گرافی های دندان و سوال در باره رشته دندان پزشکی  در حد توان پاسخ میدم
2720
مادر شوهرت چن سالشه ؟ پیرن؟

مادر شوهرم نه جوونه 

اینکه زن و شوهر با هم نمیخوابن خیلی مسله حادتری هست  حتما علت رو بپرس  مردها همیشه میل ج ...

پدرشوهرم اصلا اهل خیانت نیست خیلی تعصبی و مذهبی منو به زور میبینه 

به شوهرت بگو مزاحم اونا نشه جدا بخوابه🤣🙈

نه شوهرم بدبخت اکثرا کشیک تو بیمارستان وقتی خونه است میخوابه درضمن روز هست باهم باشن دیگه 

2714
خلاصه که مشکوکه

خب اخه هر شب همسرم نیست که کشیک میمونه بیمارستان وقتی خونه است میخوابه درضمن روز هست دیگه باهم باشن 

اسی منم ۲۵ سالمه همیشه پیش مادرم میخوابم تو بغلش نه ها ولی کنارش

بابام خروپف میکنه مامانم میترسه 

شاید مث من وابسته اس و تنها میترسه بخوابه

مثلا من مامانم میره مسافرت پتوی مامانمو برمیدارم کنارم میذارم موقع خواب با بوی مامانم خوابم میبره هر وقتم تنش عصبی دارم لباسشو بو کنم اروم میشم مادرمم همینطوره میگه بدون بوی بدنت خوابم نمیبره بوی بد نمیدم ها 😂😂😂بوی مادر و بچه 

اصلا بد نیس داداشمم پیش ما میخوابید اون از تنهایی میترسید ....هممون اتاق داریم ها ولی مث خارپشتا همو ول نمیکنیم😂😂😂

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...
اسی منم ۲۵ سالمه همیشه پیش مادرم میخوابم تو بغلش نه ها ولی کنارش بابام خروپف میکنه مامانم میترسه&nb ...

ای  جان مرسی گفتی فرشتم🧡

سلامت باشین همگی

ای  جان مرسی گفتی فرشتم🧡 سلامت باشین همگی

🙏مرسی 

خوشبخت باشی عزیزم

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...