2733
2734
عنوان

برادرشوهرمممممم منو خسته کرده😭😭😫

| مشاهده متن کامل بحث + 1072 بازدید | 58 پست
مر گنده بچع رو میزاره میره میترسم بلایی سر بچه بیاد بدزدن گم شه

خب دیگه

تنها راهش اینه رک بهش بگی..

فکر نکن خواهرت مقصر نیستا

باور نکن

دیگه وقتشه یه حرکتی بزنی

بدرک هرکی ناراحت شد

لایک نکنید لطفا...ریپلای فقط           خدایا شکرت           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه ببین من دوست ندارم زیاد برم اونجا چون پایین مادرشوهرمع و انتظار دارن وقتی رفتم کار کنم خدنه مادر ...

منم نمیگم همیشه ببرش

گفتم چند روز ببر اتفاقا بذار تنها و چندساعت طولانی اونجا بمونه تا خواهرت و شوهرش  کلافه بشن بفهمن چقدر سخته

بعد دیگه نیارن خونت

2728
خونمون دوره چجور برم ماشین ندارم یک دوروز نیس که اخه

آخه یه بار باید نشون بدی شرایط نگهداری نداری، اگه صبر کنی برادرشوهرت خودش بیاد دنبال پسرت بعد بگی همسایه اعتراض کردن باورش نمیشه ، با خودش میگه امروز با اعتراض همسایه ها نگهش داشته پس فردا هم میتونه ولی وقتی ببری باورشون میشه بگو هی از صبح چند دفعه در زدن و اعتراض کردن این بچه هام آروم نمیشدن که مجبورم شدم بیارم

خدایا پسرم و بهم برگردون، بدون شنیدن نفساش خوابم نمیبره،  امیرعباس خوشگلم، پسر چشم رنگی من ، کاش میتونستم یه بار دیگه دستای کوچولوتو ببوسم             
وقتی طرف نفهمه حالیش کن  یعنی چی تا کی خجالت میکشید رک بگو سختمه مرگ یه بار شیون یه بار  ...

وای بعضیا اینقدر نفهمن ادم نمیدونه چیکار کنه

من بچه جاریم دم به دیقه خونمون بود،بعد اگه یه بار درو باز نمیکردم جاریم پیام میداد فلانی اومد خونتون درو باز نکردی

به شدت هم حرف حرفو بودن،ابرو ادمو میبرن بخدا

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
وای بعضیا اینقدر نفهمن ادم نمیدونه چیکار کنه من بچه جاریم دم به دیقه خونمون بود،بعد اگه یه بار درو ...

من چون توقع ندارم از دیگران زیادم به خواسته هاشون اهمیت نمیدم 😂البته خواسته های چرت وبی منطقشون 

2738
من چون توقع ندارم از دیگران زیادم به خواسته هاشون اهمیت نمیدم 😂البته خواسته های چرت وبی منطقشون&nbs ...

خواستشون مهم نبود آبرومو میبرد مهم بود😆

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
بعد شما از ترس آبرو بچه شو نگه میداشتی؟

کوچیک نبود بچش 

پنج سالش بود

نه فقط چون دلم نمیخواس پشت سرم هزار حرف بزنن،خودم بی زبونم،با خودمم رودربایستی داشتم،دلم میسوخت و هزار احساس چرت و پرت و جفنگ دیگه که باعث میشد نتونم حرفمو بزنم و خودمو راحت کنم

سر همین اخلاق رفتارم کلی ضرر کردم

کوچیک نبود بچش  پنج سالش بود نه فقط چون دلم نمیخواس پشت سرم هزار حرف بزنن،خودم بی زبونم،با خو ...

آخه جاری منم بعد بچه سومش یاد گرفته😐

البته خونه من نمیاره تا میفهمه خونه مادرشوهرم رفتم، آخه شوهرم ماموریت میره میرم اونجا.دوتا بچه هاشو میاره

بعد خودش میره ۲روز دیگه میاد بچه هارو میبره

میگه تو هستی خیالم راحته

همش باید مواظبشون باشم ۲تاپسربچه شیطون

دخترمم به اونا میوفته بدتر از اونا میشه

پا میشم میام تنها خونه ام😂😂😂

آسمان را تنگ دیدم، در خودم پرواز کردم...
آخه جاری منم بعد بچه سومش یاد گرفته😐 البته خونه من نمیاره تا میفهمه خونه مادرشوهرم رفتم، آخه شوهرم ...

وااااااااااا اینقدر بدم میاد یکی حوصله بچشو نداره میندازه سر دل یکی دیگه واقعا زشته 

ببخشیدا چقدر پرروه

اینقدر سر همین کار جاریم من عذاب کشیدم

وااااااااااا اینقدر بدم میاد یکی حوصله بچشو نداره میندازه سر دل یکی دیگه واقعا زشته  ببخشیدا چ ...

والا منم الان ماه نهمم به زور به دخترم میرسم

مادرشوهرم پدرشوهرم میگن آمی اینجاست تو بچه هات و نیار اذیت میشه، یا با خودت بیار و ببرشون خانوم قهر میکنه

منم پا میشم میام خونم پدرشوهرم ناراحت میشه میگه همش فکرم پیش شماست تنهایید

حالا باز خوبه خونه ام نمیاره

نمیدونم خودم بهش چی بگم، باز میگم خونه من که نیست ولی آخه میگه چون تو هستی میارم

آسمان را تنگ دیدم، در خودم پرواز کردم...