2737
2734
عنوان

ازدواج با کدوم مردو ترجیح میدید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 670 بازدید | 74 پست

از نوع نوشتنت قشنگ مشخصه اولی به دلت افتاده...

به هرحال باید با شخصیت خودت بسنجی، اینکه اصلا اهل کار کردن هستی؟ سر چجور کاری میخوایی بری؟؟ چقدر انرژی داری برای کار کردن از صبح تا ظهر و بعد کار خونه؟

اون آقایون چقدر از نظر مالی شمارو تامین میکنن؟ باید هی بهش بگی پول بده یا خودش نگفته جلو جلو میریزه به کارتت؟؟

نهایت اینکه من اصلا نمیتونم خیییلی انرژی بزارم ، و بعضی از خانم ها واقعا صفت ریحانه حقشون هست...

اگر با اولی باشی ، دیگه نیازی به کار کردن نداری ، و راحت بشین خونه یا برو کلاس ، اینور و اونور ، کیف زندگی رو بکن.

راستی ، یک الویت مهم هم مومن بودنه ، سعی کن بفهمی واقعیه یا نمایشی...

دنیای پول داشته باشن، مومن نباشن بدرد نمیخورن

با خدا باش پادشاهی کن ، بی‌خدا باش هرچه خواهی کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درامدتو میاری تو زندگی؟ شیفت شب ک داری وقتی تموم میشه خسته میای خونه؟

شاید خونه خریدی داشته باشه و ب همسرم نگم خودم بخرم،در همین حد،فعلا درامدم زیاد نیست 

بله خب خیلی خسته میشم

قطعا اولی  آنقدر بدم میاد از این مرد هایی که چشمشون به پول زنشونه😏😏😏😏

زندگی کردن باهاش خیلی سخته ها

داعما باید به خودتو خونه زندگیت برسی

خودتو بچه بااااید مرتب باشین 

اشپزیت باید بیست باشه براش

تو رابطه توقع پور...ن استارو داره ازت😐

یکم چاق بشی از ریخت در بیای وا ویلاس

2731
2738
نه اگه ب خودت برسی و لوند باشی و از طرف تو تامین باشه خیانت نمیکنه

😐😐😕

تو تا کی میتونی ب خودت برسی بلاخره

ی زمان بچه دار میشی امکان داده هیکلت بریزه بهم

یا هزار اتفاق دیگ تو فقط نمیتونی ب اینا اکتفا کنی

امدیمو ی خوشگل تر از تو دید ی لوند تر از تو دید 

اونوقت تکلیف چیه

با این توصیف ها بنظرم دومی قابل تحمل تره

خیییلیییی داعم لوازم ارایشی و ست لباس زیرو این چیزا میخره  ولی بیرون حساسه میگه بپوشون خودتو&n ...

وای این خیلی سخته ک ب پوشش گیر میده و توقع داره بیرون پوششت بسته باشه 

ولی ک اخرش گفتی سرشار از ناگفته ها بود🤣

ب نظر خودم ایده ال ترین حالت ی چیزی بین این دوتاست

دقیقااااااا

اولی از اینور بوم افتاده دومی از اونور بوم

بازم سبک سنگین کن ببین با کدوم میتونی زندگی کنی

ی روز دوروز نیست ی عمر عزیزم

انشالله ک هر تصمیمی میگیری خوشبخت بشی گلم💚

سلام من کارشناس پشتیبانی اپلیکیشن کیک آنلاین هستم و خوشحال میشم در خصوص سفارشات کیک تولدها و مناسبتهای کودکان دلبندتون با شما تعامل داشته باشم.

یکی از دغدغه های طبیعی مادرای عزیز این است که برای مراسم تولد چه کیکی رو از کجا بگیرن و معمولا این موضوع وقت خیلی زیادی رو توام با نگرانی ازشون خواهد گرفت. اعم از سلامتی کیک، کیفیت ظاهر و طعم کیک و اینکه کیکشون سر موقع دستشون برسه.

کیک آنلاین همه ی این دغدغه ها و مشکلات رو حل میکنه. علاوه بر اینکه کیکسازای باکیفیت و حرفه ای شهرتون رو میتونین تو کیک آنلاین پیدا کنین، یه تنوع بسیار بسیار بالا و به روز از کیکها داریم که میتونین از بینشون انتخاب کنین. خیالتون هم راحته که سفارشتون به موقع و به بهترین شکل تحویلتون میشه.

آدرس سایت و لینک دانلود اپلیکیشن خدمت شما:

https://cake-online.com

خوشحال میشم اگه سوالی هم داشتین با شماره واتسپ من در ارتباط باشین تا راهنماییتون کنم:

09222948509

😂🤭دستت مرسی دارم یکیشو فردا میریم خرید اتفاقا برا حلقه نشونمون عوض کنیم و براعید

اوهههه مبارکه😉😃😻💓👌🎄🎉🎁🎂

۱. ممنون واسه بودنت تو سالی که گذشت                         ۲.آرزو واسه داشتنت تو سالِ جدید 🤍🫀
زندگی کردن باهاش خیلی سخته ها داعما باید به خودتو خونه زندگیت برسی خودتو بچه بااااید مرتب باشین&nb ...

خب 

اینم که مرد چشمش به پول زن باشه خیلی زشته 

و من متنفرم از این مردا 

یجورایی بی عرضگیه 

خب بدبخت حتی اگه بره مسافر کشی شبا 

بهتر از اینه چشمش به پول زن باشه 

اگه امضامو دیدی واسم دعا کن به حاجتم برسم یه صلوات واسم بفرست❤😘😍
2706