2733
2734
عنوان

بنظرتون کیسه آبم سوراخ شده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 314 بازدید | 42 پست
شاید باورتون نشه ولی هرچی گشتم یدونه پد پیدا نکردم.. خونه مامانمم اخه

عزیزم چند تا دستمال کاغذی تاه کن بزار تو لباس زیرت

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
اره ابجیمم بی بو.بودولی بت استرس نمیدم بزوبیپارستان داری ریسک میکنی بچت دگ کامله قیرخودش نخوره خدای ...

مرسی عزیزم.. حتما میرم

بچه ها یه سوال در طول فرایند زایمان هم باید حواسم ب تکونای بچه باشه؟

یا خودشون با دستگاه چک. می‌کنن؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بو نکردم.. 39 و 4 روزم.. چی. بگم والا حتما خدا نخواسته تا الان

نه برای منم بو نداشت شفاف و بی رنگ مثل اب و کمی گرم بود

مرسی عزیزم.. حتما میرم بچه ها یه سوال در طول فرایند زایمان هم باید حواسم ب تکونای بچه باشه؟ یا خود ...

با دستگاه ضربان قلبش رو چک میکنن

2731
اگ بسلامتی نی نیت اومدتگم کن برامم دعاکنیاتودردات

حتما عزیزم.. همتا.. ایشالا هرچی. تو. دلته برآورده بشه

شکام از خدا بخواین زایمانم راحت باشه.. تو. این. کرونایی اصلا دلم. نمیخاد خانوادم چندین ساعت تو بیمارستان علاف باشن

مرسی عزیزم.. حتما میرم بچه ها یه سوال در طول فرایند زایمان هم باید حواسم ب تکونای بچه باشه؟ یا خود ...

خودشون چک میکنن وای خدافقط لحظه ای که بچت میااون قسمت شیرین ترین لحظست تمام دردات میره وشکمت خالی میشه یه فرشته تودستت

دل مرنجان که زهردل به خداراهی است❤
عزیزم چند تا دستمال کاغذی تاه کن بزار تو لباس زیرت

باشه عزیزم.. حالا مامانم بیدار شده گیر داده چطوری.. خوبی.. بهشم بگم میخاد استرس بده فقط.. من خودمم استرسی.. نمیذاره الان ب کارامم برسم

2738
باشه عزیزم.. حالا مامانم بیدار شده گیر داده چطوری.. خوبی.. بهشم بگم میخاد استرس بده فقط.. من خودمم ا ...

عزیزم فقط حواست به تکونای نی نی باشه

عزیزم...ان شاءالله به سلامتی زایمان کنی ما رو هم دعا کن...فقط تونستی اپیدورال بگیر تا راحت زایمان کن ...

ممنون عزیزم.. برام دعا کنین.. رفتم بیمارستان گفتن احتمالا نشتی هست و الان خشک هست.. قراره یکی. دوساعت دیگه باز برم.. ایشالا هرچی تو دلتونه برآورده بشه.. برا منم دعا کنین راحت باشه و با سلامتی