2733
2734
عنوان

توروخدا کمکم کنید میخوام طلاق بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 355 بازدید | 35 پست
سه سال پیش بهم خیانت کرد خونه و ماشین به ناممه حق طلاق هم دارم ۱۱۰ تا سکه هم مهرمه از اذیتاش میترسم

عالیه!

برو پیگیر دختره شو.هر طور شده راضیش کن بیاد شهادت بده با این آقا بهت خیانت کرده.

دخترتم تا هفت سال حضانتش با شماست.هفت تا نه با پدره اما بعد نه میتونه خودش انتخاب کنه.

بی تعادلی و خیانت کاریشو ثابت کنی،حضانتو گرفتی

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اینجور آدمارو قانون انقدر قشنگ رامشون میکنه درست میشن 

شکایت کنی بیفتی دنبال طلاقت البته وکیل بگیری و خودت دیگه کاری نداشته باشی راحت جدا میشی 

جلوی دره خونتونم اومد عربده کشی و غربت بازی فیلم بگیر تو دادگاه نشون بده بگو تعادل روحی نداره منم امنیت جانی ندارم با بچم .از همسایه هام استشاهدیه جمع کنید پدرشو در میارن که کیف کنی