2737
2739
عنوان

کسی مترجم زبان انگلیسی هست اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 661 بازدید | 28 پست

یکی میشناسم فوله 

فک‌کنم انجام بده 

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه چند دقیقه فیلمه؟ چطوری فیلم سینمایی چند ساعته رو میشه نیم ساعته تموم کرد؟ من نمی خوام کار رو. ول ...

نیم ساعته تموم نمیشه 

نیم ساعت تایپ زیرنویسو ترجمه و کاراش انجام میشه

هر فیلم یک ساعت و نیم

ما بگیم خیلی زیادطول بکشه یک ساعتونیم هم برای ترجمه و کاراش

میشه سه ساعت

یکی میشناسم فوله  فک‌کنم انجام بده

خب عزیزم من فوری نیاز دارم اگر انجام میده سریع بهم اطلاع بده 

هفته ای سیزده تا فیلم هم اوکیه

ببین میتونه هفته ای سیزده تا کار کنه؟

2731
خب عزیزم من فوری نیاز دارم اگر انجام میده سریع بهم اطلاع بده  هفته ای سیزده تا فیلم هم اوکیه ...

باشه تا فردا بهت میگم 

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        
2738
نیم ساعته تموم نمیشه  نیم ساعت تایپ زیرنویسو ترجمه و کاراش انجام میشه هر فیلم یک ساعت و نیم ...

کاملا مشخصه مترجم‌نیستی. فیلم دو ساعته دو ساعت طول میکشه ترجمه بشه؟! اونوقت یه فیلم رو با قیمتی که دادی مثلا ۶۰ هزار تومن بدی به مترجم اونوقت از فروش اون یک فیلم ملیونها تومن نصیب اونی میشه که فیلم رو پخش می کنه. خدا رو خوش میاد با این قیمت؟ ترجمه صحیح و مناسب با فضا و متن ساعتها و ساعتها طول می کشه. 

سلام عزیزم اگر هنوز مترجم میخوای بهم‌ پیام بده 

سلام عزیزم توروخدا منو راهنمایی کنید 

من میخوام ی فیلمی رو ترجمه کنم واسم خودم انگلیسی بلدم ولی نمیدونم دقیقا از چه برنامه ای استقاده کنم واسه ترجمه ساب و از چه برنامه ای واسه چسبوندن ساب به فیلم