2733
2734
عنوان

امروز تو کلاس خیلی خجالت زده شدم🤦‍♀️😓

| مشاهده متن کامل بحث + 636 بازدید | 51 پست
چه سمی بود سررصبحی .....بهش فکر نکن پیش اومده اون آدمم یادش نمیمونه 

بعدش که رفتم ترجمه شو خوندم 

میخواستم خودمو دار بزنم

یه حس بد بهم دست داد😢

قهرمان خودت باش🍃ترو جَدِت قسم لایک نکن عاااامو🥲🥺من لایک دوس ندارم خو☹اگه لایک کردی امیدوارم یه هفته اسهال شی و هفته دوم یُبس بشی🙃🖐🤭😁آی اَم یک عدد کاربر صلح طلب🥰
اسی اهنگو سرچ کردم چش بود ؟ اکثر اهنگ خارجیا اینجورین خیلیم خوب بود اصن پسره برا این نگفته مطمعنم&nb ...

ن مطمعنم

اخه اصلا با کسی کاری نداره و حرفی نمیزنه

از این طرفم دوستم هی میگفت بیحیا این چه اهنگی بود 😑حرصم دراومد که چرا وصل شدم

قهرمان خودت باش🍃ترو جَدِت قسم لایک نکن عاااامو🥲🥺من لایک دوس ندارم خو☹اگه لایک کردی امیدوارم یه هفته اسهال شی و هفته دوم یُبس بشی🙃🖐🤭😁آی اَم یک عدد کاربر صلح طلب🥰

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خب چرا گفته بهم نمیاد خجالتی باشم وقتی خجالت منو دیده پس چرا اینو گفته نکنه بخاطر موضوع فیلمه و فکر ...

شایدم بخاطر همون فیلمه باشه 

بعدش که رفتم ترجمه شو خوندم  میخواستم خودمو دار بزنم یه حس بد بهم دست داد😢

هیچ وقت انقددخودتو آزار نده ان شاءالله دیگه ازین اشتباها پیش نمیاد برات 

کاربری مال دو نفره که الان یه نفر ازون دونفر داره ازش استفاده میکنه😎
2731
هیچ وقت انقددخودتو آزار نده ان شاءالله دیگه ازین اشتباها پیش نمیاد برات 

ممنون بابت دلداری💛💫

اسم آهنگ پلیز

ارمییییییییییییییییی خدایاااااااااا🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺💜💜💜💜💜💜💜

هیچی دیگه لایک نکنی دیگه هدفتون چیه الان یه عالمه مردم ازار میان لایک میکنن ایششششಠ_ಠ
ارمییییییییییییییییی خدایاااااااااا🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺💜💜💜💜💜💜💜

😍  

0ناشنوا باش وقتی از محال بودن آرزوهایت سخن میگویند:)آبی💙💎🍃 I Purple you💜💫 نذارید رویاهاتون رویا باقی بمونه! خدایا شکرت که می تونم هرچیزی که میخوام رو بدست بیارم💕هرگز بخاطر این که دیگران تو را بپذیرند، تغییر نکن!✨دو راه برای زندگی وجود دارد: می توانید زندگی کنید گویی هیچ معجزه ای نیست؛ می توانید طوری زندگی کنید که همه چیز معجزه است.❤️‍🔥شعور و فرهنگ یعنی به عقاید دیگران احترام بذاری و سعی نکنی عقاید خودتو به بقیه تحمیل کنی! هر جا حرف از غیرت و ناموس میشه، من از اونجا فراریم! اگه دیدی بعد از چندتا ریپلای دیگه جوابتو نمیدم فکر نکن جوابی ندارم، بلکه حوصله سر و کله زدن و بحث با نفهمارو ندارم.اگه هیتر بی تی اسی و میخوای چرت و پرت تفت بدی منو ریپ نزن. حامی حیوانات🤍✨اون آینده قشنگی که در انتظارمی، خیلی کنجکاو دیدنتم!🩷