2726
عنوان

💚🤍💙 ختم سوره بقره 💙🤍💚

| مشاهده متن کامل بحث + 7498 بازدید | 347 پست
سلام دوستان خداروشکر ک تونستم کنارشماعزیزان باشم تواین چله خداروشکر توفیق داشتم وهرروز مرتب خوندم ب ...

سلام عزیز دلمممم ممنونم از لطفت ان شالله این سوره تو زندگیت اثر مثبت گذاشته باشه مام خوشحال شدیم که مادرمحمدوعلی خواهر گلی به خواهرامون اضافه کرد 🤗🥰🌷❤️

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا

سلام خواهرای گلم خسته نباشید نیلی جان دست گلت درد نکنه خیلی زحمت کشیدید اجر همگی با صاحب قران باعث افتخارم بود کنار شما بودن منم حلالیت میطلبم اگه کم و کاستی داشتم به نست همه خوندم خدا قبول کنه ان شاالله لطفا همدیگه رو فراموش نکنیم و باز هم دعاگو باشیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیز دلمممم ممنونم از لطفت ان شالله این سوره تو زندگیت اثر مثبت گذاشته باشه مام خوشحال شدیم که ...

خداروشکر شک ندارم اگ چیزی دارم واگ آرامش دارم مدیون خدام ک ب واسطه ی همین چله هاست. 

واقعالطف دارید شما دوست خوبم. ازد وست مهربونمم تشکرمیکنم ک این گروهو بهم معرفی کردند. 

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم