2726
عنوان

شپش کودک ۱۸ ماهه

| مشاهده متن کامل بحث + 435 بازدید | 24 پست
سس مایونز از همین رعنا ها بزنم خوبه ؟؟؟چند ساعت رو سرش بذارم بمونه؟

مارکش فرقی نداره ک...هرچی بیشتربهتر اگه میذاره بذار سه ساعت حداقل باشه روموهاش

یه بارفرصت وشانس زندگی تواین دنیابهت داده میشه پس همیشه درلحظه حال باش ولذت ببر.هیچ آینده ای وجودنداره..اگه میخوای روحت تازه بشه ویه حالی به خودت وبدنت بدی حتما مدیتیشن کن..امتحان کن ضرر نداره...شکرگزاری تورو توبالاترین فرکانس قرارمیده پس یادت نره هرلحظه شکرگزارباشی...کمک خواسی درزمینه آرامش ونزدیکی به خدا ومدیتیشن و جهان هستی،درحدتوانم درخدمتم..دوستون دارم دوستای من❤️💙💚💜

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

حنا بزن براش

خوب اخه امروز خونه مادرشوهرمم روستا اینجا هم ندارم فردا میریم خونه خودمون تا فردا از غصه میمیرم با این وضع دیشب دیدم تو سرشه از دیشب غصه مبخورم 

زندگی دو روزه تمام تلاشتو بکن نذار آرزوهات بشن حسرت برات
برا بچه هم میشه استفاده کزد؟

هم نوزاد هم باردار هم شیرده

کلا گیاهی و دست سازه

یک ساعته از بین میبره و دیگه برنمیگرده روغن پیشگیری هم دارن

من هنوز باورم نشده موهام تمیز تمیز شده خداخیرشون بده قیپتشم بستگی ب بلندی مو از ۷۰تومن تا ۱۳۰تومنه

2728
خوب اخه امروز خونه مادرشوهرمم روستا اینجا هم ندارم فردا میریم خونه خودمون تا فردا از غصه میمیرم با ا ...

اشکال نداره 

عشق بازی کاربیکاران بود... عاقلش باکار بیکاران چه کار 🦋
مارکش فرقی نداره ک...هرچی بیشتربهتر اگه میذاره بذار سه ساعت حداقل باشه روموهاش

آها ممنون دست گلت درد نکنه خدا کنه جواب بده دعات میکنم

هم نوزاد هم باردار هم شیرده کلا گیاهی و دست سازه یک ساعته از بین میبره و دیگه برنمیگرده روغن پیشگی ...

میشه بدی اسم پیج رو 

میشه بدی اسم پیج رو 

ببین مستقیم برو سراغشون اصن هیچ کاری انجام نده ک بیشتر خودتو خسته میکنی من ک ب همه معرفیشون کردم اما خداشاهده هیچ آشنایی ندارم باهاشون ولی درد شپش رو کشیدم ده ساله کل خونوادم درگیر بودن

@darman_shepesh7

ببین مستقیم برو سراغشون اصن هیچ کاری انجام نده ک بیشتر خودتو خسته میکنی من ک ب همه معرفیشون کردم اما ...

ممنون