2733
2734
خواهشا بگین موضوعشو من فقط دیدم یکی مرده جوادعزتی هم انگاری زنشو نمیخواد عاشقه یکی دیگه بوده

تقریبا اینه ولی زیادم اینطوری نیس 

ی طایفس ک پولدارن و شراکتا ی شرکت زدن و خیلی پولدارن سردتسشونم ی پیرمردِ ک  یکی از این شرکا(جواد عزتی) با همدستی زنش میکشن پیر مرد و بعدش هرکس سهمش و میخواد ک البته مالک (جواد عزتی قبل از همه)این وسط اون پیرمرده ی دختر داره(هانیه توسلی)ک قبلا با مالک همو میخواستن اما نمیدونم چطور شده ک مالک با اون ازدواج نکرده وبا سمیرا ازدواج کرده الآنم چون توسلی به وصیت پدرش رئیس اون شرکته با مالک ب این بهانه رفت و اومد میکنن والانم فعلا رفتن کیش ک از اونجا تموم شد یدونه هم کیمیا هس (الهه حصاری) ک فق واس مالک عشوه میاد اینم بگم ک مالک با زنش صمیمیه و الآنم همه مال و اموال تقریبا دست مالک تقریبا کلی گفتم این وسط ماجراهای دیگ هم هس ک بهتره خودت بری ببینی سریال خوبیع

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
نمیدونم ولی کاملا داشت کرم می‌ریخت عادی نبود

مالک داره خنگ بازی در میاره

معلومه که چرا منصوره باهاش خوب شده

یا دختره مشکوکه

اینجاست میگن چاه نکن بحر کسی اول خودت بعد کسی

روی گنبد پرچم یا مجتبی هم دیدنیست .
اول سریال زده ک ایده گرفته شده از فلان رمان

اسم شخصیت ها هم حتی هموناست. من تیتراژ رو دقت نمی کنم ولی اینا رو طبق گفته بازیگرانش گفتم. الان که گویا اسم رمان رو هم از تیراژ حذف کردن رمان هم ناموجود شده. 

2738