2737
2734
عنوان

میخوام شوهرمو بایه خط دیگه امتحان کنم اما....

| مشاهده متن کامل بحث + 752 بازدید | 55 پست
داری سوقش میدی ب سمت خیانت خیلی کار احمقانه ایه

✋👍👍

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

این مسخره بازیا به درد زن و شوهر نمیخوره... از ما گفتن بود🌸🌸

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist

اومدیم و امتحان کردی و عاشق شخصیتی که شما بازی میکنی شد‌باخودش فکرمیکنه پس زنهایی بااین شخصیت هم پیدا میشن.کلا زمینه رو براس فکرکردن به بقیه زنها رو براش ایجاد میکنی.نکن خواهر من نکن.

هر طور باشی زندگی ما همونطور است/ابرو گره کردی گره افتاده درکارم؟؟!/امروز که پشت درم خوب دستگیری کن/فردا که اعلامیه ترحیم دیوارم....السلام علیک یا اباعبدالله
2738

ممنون از همتون خیلی کنجکاوبودم امتحان کنم چی میشه هم میترسیدم میخواستم بدونم بامن احساس خوشبختی داره 

چق____________درسخته منطقی فکرکنی....... وقتی احساساتت داره خفت میکنه....... 

بیکاری یا خوشی زده زیر دلت 

اگه حرکتی بزنه و چیزی بگه و پا بده دلت ازش پر میشه و مثله قبل نمیشی نکن این کار و یه سری چیزارو ندونی بهتره حالاام پا داد میخوای چی کنی مثلا حالت خوش نیست انگار 

گَر نباشد رنگِ رویا به چه دِل باید سِپرد :)؟!
بیکاری یا خوشی زده زیر دلت  اگه حرکتی بزنه و چیزی بگه و پا بده دلت ازش پر میشه و مثله قبل نمیش ...

واقعا پشیمون شدم از حرفاتون ترس برمداشته 

چق____________درسخته منطقی فکرکنی....... وقتی احساساتت داره خفت میکنه.......