2737
2734
عنوان

تجاوز توی‌حیاط خونه!

| مشاهده متن کامل بحث + 3766 بازدید | 74 پست

مرتیکه سگ لاش بگو خودت خواهر مادر نداری لاشی الهی که نسلش منقرص بشه 

توکه اخر گره رو باز میکنی پس چرا امروز و فردا میکنی                                   خدایا شکرت       الهی یک نظر تو کافیست تا دل بندگانت آرام و مطمعن باشد         

خداااا لنتش کنه اه  

ارزو هستم ۱۵سالمه❤💫تقریبا شبیهه پروفمم🌼⃟▨꯭݊═╝مَِِـَِِـن َِِیَِِـَِِـه َِِدخَِِـَِِـتَِِـَِِـر َِِبَِِـَِِـی َِِاَِِعَِِـَِِـصَِِـَِِـاَِِب َِِمَِِـَِِـهَِِـَِِـربَِِـَِِـوَِِـَِِـنَِِـَِِـم َِِ 🌼⃟▨꯭݊═╝

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

استارتر اگه با خانوادشون در ارتباطی ب مادرش بگو حتمااااا پیش روانشناس ببرنش و بد باهاش رفتار نکنن طفلی 😔 من خودم همچین تجربه ای تو بچگی داشتم با اینکه در حد تجاوز نبوده ولی خب مشابه بود 

طفلی  شاید حجابش بد بوده🤫🤫🤫🤫😒😒😒😏😏😏😏

قطعا مشکل از حجابش بوده😏

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
دختره لال بوده      واقعا این مسائل جنسیو باید از بچگی یادشون بدیم. چقدر  ادم&nb ...

من به خواهرم از ۳ سالگی همه چیو کامل یاد دادم 

یعنی بخواد بره جایی نگام میکنه از طریق چشام میفهمه بهش اجازه میدم یانه از هیچکس جتی بابام به جز من نمیترسه 

برای سلامتی وظهور آقا امام زمان میشه یه صلوات بفرستید🙏🥲ای کاش روزی برسه که تاپیک بزنم خدایا شکرت پزشکی قبول شدم و قطعا اون لحظه بهترین لحظه عمرم خواهد بود من هدفمو مشخص کردم پس از این به بعد به خودم قول میدم با تمام توانم سعیمو کنم تا بهش برسم  پس به امید روزای بهتر 💕😍ناشنوا باش وقتی دیگران از محال بودن آرزوهات سخن میگویند😊خدایا من به معجزه هایت ایمان دارم😍😘💕خدایا من  چیزی نمبینم چون آینده پنهان است ولی آسوده ام چون تورا میبینم😍وتوهمه چیزرا .....
دختره لال بوده      واقعا این مسائل جنسیو باید از بچگی یادشون بدیم. چقدر  ادم&nb ...

نمی دونم. من توی آرایشگاه از همسایه ی اون دختر شنیدم.

قطعا بدبخت یه جسده متحرکه....

خدایا گناهانم را نادیده بگیر؛همانگونه که دعاهایم را نادیده میگیری!
2738
استارتر اگه با خانوادشون در ارتباطی ب مادرش بگو حتمااااا پیش روانشناس ببرنش و بد باهاش رفتار نکنن طف ...

بردنش دکتر ظاهرا نتونسته کامل بدبختو بزنه ناقص کنه فقط لای پاش...دیگه‌حالا قطعا روانپزشکم‌میبرنش

فقط‌موندم‌اون نجسِ بی همه چیز شب میتونه کپه ی مرگشو بذاره؟! الهی دردی بگیره درمونش نباشه

خدایا گناهانم را نادیده بگیر؛همانگونه که دعاهایم را نادیده میگیری!
2706