2410
2553
عنوان

برنامه و راهکار برای مدیریت اقتصاد خانواده

| مشاهده متن کامل بحث + 199484 بازدید | 4212 پست
الان دستبندتو گرمی صد تومن ازت برمیدارن، به فرض اینکه طلا همینجوری ثابت بمونه ، موقع خرید اگه گم اجر ...

طلا گرمی ۱۰۰ هزار تومن 

🥺🥺🥺

هیییی

انگار صد سال پیش بوده 🥴

خدایا شکرت بخاطر همه چیز🥰

سلام عزیزم الان همه می‌دونیم ک رشته های آرایشگری خیلی پرطرفدار هستن و درآمد بالایی دارند بهترین شغلی ک میتونی از رشته های پاکسازی داشته باشی با حداقل سرمایه پاکسازی هست،

هزینه جلسات و اموزشها و هزینه مواد 😍

خبر خوبی ک دارم اینک ما یه سری دوره های رایگان شناخت پوست و مو داریم و اموزش رایگان پاکسازی 

برای عضویت عجله کنید  تا دوره‌ها تکمیل نشده ثبت نام کنید

۰۹۱۳۰۹۴۴۰۳۹ پورموسوی هستم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام مهربونا 

من این سوالو اومدم از یه جمع اقتصاددان بپرسم .

شما جای من باشین النگوهاتونو میفروشین واسه عمل بینی ؟

بهم گفته ۲۵ تومن پول عمل میشه منم فقط طلا دارم پول خاصی بابتش ندارم .

شغلمم رسمیه کارمندم مجردم .چ میدونم ادم دلش میخاد زیبا بنظر بیاد 🥲🥲🥲

با خدا باش 
2456
سلام مهربونا  من این سوالو اومدم از یه جمع اقتصاددان بپرسم . شما جای من باشین النگوهاتونو میف ...

سلام عزیزم من بودم این کار و نمیکردم چرا؟برای عمل بینی وقت زیاده ..این پول و یه کم میزاشتم به سی تومن میرسوندم میزاشتم بانک یه وام میگرفتم به 100 میرسوندمش.اوضاع اقتصادی خوب نیست تا میتونی پول جمع کن

7راز خوشبختی از کوروش کبیر: متنفر نباش"عصبی نشو"ساده زندگی کن کم توقع باش"همیشه لبخند بزن"زیاد ببخش 1دوست خوب داشته باش

بچه ها من تا اذر ۱۵۰ پول به دستم میرسه ب نظرتون بزنم تو کار بوتیک دارم یا بذارم بانک وام بگیرم?دلم میخاد ماشین بخرم ولی با این پولا نمیشه 

کاربر قدیمی ام behi24کاربریما گم کرده ام😦😦
سلام عزیزم من بودم این کار و نمیکردم چرا؟برای عمل بینی وقت زیاده ..این پول و یه کم میزاشتم به سی توم ...

سلام مهربون .

من خودمم منصرف شدم . اونم‌پول طلا باید میفروختم که هنوز دستمه .

کدوم بانک چ وامی .با صد چیکار کنی . 

با خدا باش 
سلام عزیزم من بودم این کار و نمیکردم چرا؟برای عمل بینی وقت زیاده ..این پول و یه کم میزاشتم به سی توم ...

وااای از سال ۹۳این تایپکو زدین خوبین رعنا خانوم تواین چندسال این مدیریت هزینه ها بدردتون خورد تونستین ب اهدافتون برسینن

2714
وااای از سال ۹۳این تایپکو زدین خوبین رعنا خانوم تواین چندسال این مدیریت هزینه ها بدردتون خورد تونستی ...

عزیزم تاپیک راهکار های مدیریت خونه شون فعاله هنوز، دوست داشتید بیایید 

سلام رانا جون خوبی😘

من همسن و سال شما هستم تاپیکهاتو خوندم و خیلی ازت چیزی یاد گرفتم کاش دوباره بر میگشتی به سایت

امیدوارم هر جا هستی شاد و موفق باشی دوست خوبم

برای خورشید پس از شبهای طولانی

@Rana24 دوست عزیزم کاش بیای به تاپیک مدیریت کارهای خونه که فعاله سر بزنی

امیدوارم هر جا هستی شاد و سلامت باشی 

من ندیده خیلی دوست دارم و همسن و سال شما هستم تقریبا😘😘😘

برای خورشید پس از شبهای طولانی

سلام راجع به وام ویپاد کدوم صفحه صحبت کردین 

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌