2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بنده خدا مامانت😂😂😂

😐 کنترل تلویزیون هست میکنم تو حلقش😐🧛🏻‍♀️

من نمیتونم اونقد خوب باشم که........... هر کسی بتونه دوستم داشته باشه........ من منم......... من خودمو نمیتونم به خاطر.......... نظر بقیه عوض کنم......... پس من منم........ اگه اونی که تو میخای باشم............دیگه من نیستم........ 😏پس به سلامتی خودم که خاصم و خاص پسند.......... 
ولی خدایی درد داره ها یه بار به سر خودم زدم کم موند بیهوش بشم    

سن کیمسن، اوزوی وردون؟

درس نوشتم ترکی رو؟😅

قاضی شهر شده عاشق چشمان زنی.... چه کند با دل خود آن زن اگر اعدامیست؟🖤                                         
سن کیمسن، اوزوی وردون؟ درس نوشتم ترکی رو؟😅

ترک نیستید و اینو نوشتید ؟ 

دست مریزاد همه درست بود 👏 

آره تو مغزم نمی‌رفت گفتم شاید اینطوری یاد بگیرم   

🔴#کاربر آقا#     HEY, DENTISTRY,IM COMING                                                         ‌.                         
ترک نیستید و اینو نوشتید ؟  دست مریزاد همه درست بود 👏  آره تو مغزم نمی‌رفت گفتم شاید ای ...

چرا ی رگ ترک دارم

اما تاحالا حرف نزدم ولی کسی حرف بزنه میفهمم

در تلاشم نوشتارشو یاد بگیرم

بالاخره یاد الدون یا یوخ؟

2738
چرا ی رگ ترک دارم اما تاحالا حرف نزدم ولی کسی حرف بزنه میفهمم در تلاشم نوشتارشو یاد بگیرم بالاخره ...

آهان ، چه خوب . بله همون لحظه همه دیتا های کتاب منتقل شد به مغزم   

🔴#کاربر آقا#     HEY, DENTISTRY,IM COMING                                                         ‌.                         
آهان ، چه خوب . بله همون لحظه همه دیتا های کتاب منتقل شد به مغزم    

تلنگر لازم بوده

2706