2733
2734
عنوان

تو سایت حس ششمی داریم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 9878 بازدید | 1303 پست
شماره داره عزیزم هزینه ۳۵ اگر اشتباه نکنم 

شمارشو بده مرسی،تو شرایط روحی خوبی نیستم ،همه مسایل دارن ،ولی واقعا قسمت وعاقبت بخیری به کارو اینا نیس حتما خیلیا بزور دارن ادامه میدن به چهره واخلاق خوبم نیس خواب بد دیدم تو رو خدا کمکم کن گیر افتادم عقل مهمه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
منم بگووو لطفا کی ازدواج میکنم و مشخصاتش چیه؟ به مهدی میرسم؟؟

عزیزم سلام من توی هوا که نمیتونم بگم. من باید اول زوم کنم روی شما. ممکنه این احساس ماه ها طول بکشه. شما چند سالتونه و بهترین جواب شما در فال حافظ هست. اگر فال حافظ گرفتید صفحه رو نشون من بدید تا براتون سریع بگم مشخصاتشون رو

عزیزم سلام من توی هوا که نمیتونم بگم. من باید اول زوم کنم روی شما. ممکنه این احساس ماه ها طول بکشه. ...

سلام بله درسته ۲۴ سالمه

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
عزیزم سلام من توی هوا که نمیتونم بگم. من باید اول زوم کنم روی شما. ممکنه این احساس ماه ها طول بکشه. ...

سلام عزیزم خوبین حافظ خطاب به من و شما در ابیاتش چنان محکم اشاره میکنه سامری منظورش بمن و امثال من  هست یعنی قدرت غیب ندارم  که بخوام اسرار پنهان خدا رو هویدا ( اشکار ) کنم.

بیدلی منظورش شما هستین. یعنی شما خدا جلوی رویتان هست از بنده دیگری طلب ظاهر و ازدواج و .... غیره دارید

بیت بیت براتون معنی میکنم

۱. خطاب خدا به شما

من سالهای سال در کنار توام و تو میتونی از من کمک بگیری درصورتی که بجای اینکه از من بخوای هر کاری رو که من قادر و توانا هستم به بنده یا دیگری ( هر چیزی غیر از خدا) دست به دامن میشی و طلب کمک میکنی

۲. گوهر منظورش نیت شما هست

معنی یعنی نیت شما که از دسترس همه خارج هست 

صدف منظورش اراده خداست

یعنی نیتی که شما دارید رو چرا از خود خدا طلب نمیکنید. چرا فکر میکنید دیگران به شما میتونند کمک کنند. وقتی من قدرت مطلقم

۳. پیر مغان منظورش من هست

معنی شما به عنوان یک بنده خدا دیشب 

(دی = دیشب یا دیروز) مشکلتون رو با من در میان گذاشتین و من گفتم که (حل معما = از روی حافظ میگم بهتون) که چیه و آن را حل میکنم.

۴. دیدمش ( ش منظورش من هست) یعنی شما منو اونقدر روشن دیدین که توی دلتون به خدا شک کردید و بمن بنده طوری نگاه کردید که انگار من در آینه کامل میتونم پیش گویی و غیبگویی کنم. یعنی شما منو از خدا برتر دیدید.

۵. حکیم منظورش من هست 

خدا بمن داره میگه این هنر رو چه کسی و چه وقتی به تو داد که ادعا میکنی؟ من به خدا میگم از روز اول که منو آفریدی

۶.بیدل منظورش شما هستین.

خدا میگه شما که بیدل هستین خانم شاهدخت  شما در همه حال و احوال حضور خدا رو در زندگیتون میبینید و حس میکنید چطور من خدا رو که نزدیکتون هستم نمبینید ولی اسم منو میارید و میگید خدا 

( شک واضح شما به خدا) 

۷. تمام این حرف هایی که به شما زده میشه توهمات و خیالات افرادی هست که شما رو قانع میکنند به آنچه در ذهن خودشون هست. 

سامری یعنی من = یعنی با حرف من و امثال من نیست که شما راهتون رو پیدا کنید. شما بجای کمک گرفتن از بنده ناتوان چرا از خدای توانا و قادر کمک نمیگیرید.

۸. میگه هر کسی به شما ممکنه بر اساس نظریاتش چیزهایی بگه و بقبولونه که خودش دوست داره و در یک پرتگاهی قرار بده که قابل برگشت نیست. و خدا بهتون داره مجدد میگه 

من که قادر توانا هستم چرا از بنده کمک میگیری؟

۹. فیض روح القدس = خدا

یعنی اگر الطاف من شامل کسی بشه دلیل بر این نیست که به قدرت من که خواندن اذهان دیگران حتی اگر بر زبان هم نیاورند حتی اگر گذری از ذهنشان عبور کند شامل حالش میشه. خدا میگه شاهدخت قدرت مطلق خواندن اذهان فقط منم. نه هیچ بنده یا چیز دیگری ___( اشاره به تو داره که چرا بمن شک میکنی؟)

۱۰. سلسله زلف بتان = یعنی نیت تو

تو به خدا ته دلت میگی خدایا پس این همه مشکل برای نیت یا خواسته من که پشت سر هم اتفاق میافته چیه؟

خدا میگه به شما شاهدخت

بخاطر اینه که به قدرت و اراده و توانایی من هنوزم شک داری.

امیدوارم جوابت رو گرفته باشی موفق باشی عزیزم