2726
عنوان

وکیل هست تو سایت؟

| مشاهده متن کامل بحث + 440 بازدید | 84 پست
سلام گلم میشه منم راهنمایی کنید؟  یکی از نزدیکانم چک برگشتی مخفی داره وحسابشونم مسدود کردن چند ...

سلام 

منظور از چک برگشتی مخفی چیه

لطفا تگ نکنید ،هرجا نیاز باشه خودم هستم . تواین سایت میام که از جنگ اعصاب و   (به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم .)  ( که مازندران شهر ما یاد باد ، همیشه بر و بومش آباد باد. )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم والا دقیق نمیدونم فقط گفتن که چکشون برگشت خورده وحسابشم مسدوده فکرکنم معلوم نیست کی برگشتش زده

حتما تو بازار خرج کرده 

بستگی داره مبلغ چقدر باشه شورا رسیدگی کنه یا دادگاههزار تا ادعا از توش میتونه دربیاد مثل جعل و خیانت در امانت و ...

مدت دقیق نمیشه گفت

لطفا تگ نکنید ،هرجا نیاز باشه خودم هستم . تواین سایت میام که از جنگ اعصاب و   (به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم .)  ( که مازندران شهر ما یاد باد ، همیشه بر و بومش آباد باد. )
2728
اهااا ممنونم گلم لطف کردی 🌹

سلامت باشی

مرسی گلم ان شاالله مشکلت حل میشه دعا کن کرونا نگرفته باشم😞

چشم حتما..انشاالله که نگرفتی...خدا بهت سلامتی بده گلم💖

اگر از كسی متنفری،                                                از قسمتی از خودت در او متنفری؛                         چيزی كه از ما نيست نمی تواند افكار ما را آشفته كند ..
چشم حتما..انشاالله که نگرفتی...خدا بهت سلامتی بده گلم💖

😍😘😍😘

😍😘😍😘

سلام عزیزم خوبی؟

برای درخواست حضانت بچم باید چیکار کنم؟

اگر از كسی متنفری،                                                از قسمتی از خودت در او متنفری؛                         چيزی كه از ما نيست نمی تواند افكار ما را آشفته كند ..
😍😘😍😘

سلام عزیزم..هستی تو سایت؟ یه سوال داشتم.