2733
2734
عنوان

اگه به عقب برگردین چ کارایی رو انجام نمیدادین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 245 بازدید | 37 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ارشد  دارین  ؟؟؟منم  ارشدم  مخام  برا دکترا  بخونم  بنظرتون  ...

بستگی داره چه رشته ای بخونی. اگه دانشگاه دولتی بری که خوبه اگه نه که با وضع الان مملکت ما درس خوندن اشتباهه مگراینکه به تدریس علاقه داشته باشی و بخاطر اینکه استاد بشی ادامه بدی البته الانم میتونی استاد پیام نورا بشی. بله من پشیمونم از ادامه تحصیل

زن،زندگــــــــــی،آاااازادیــــــــــ...                         برای دخــــــــــتری که آرزو داشت پسر بود
2728

با نامزدم هیچوقت آشنا نمیشدم که طعم عشق و بچشم و انقدر عذاب بکشم تو زندگیم ، استرسام غمام تو این سالها خیلی بیشتر از خوشیام بود 😔 

ماهیها از تلاطم دریا به خدا شکایت کردند و چون دریا آرام شد، خود را اسیر صیاد دیدند ...... تلاطم زندگی حکمت خداست، اگر هم دریا گاهی نا آرام شد برایتان دل آرام آرزو دارم 🌹
درسته هیچوقت دیر نیست الان اقدام کن

اقدام کردم یکمی هم سود کردم ولی پول کمی گزاشتم و زود فروختم . الان خریدم و یکم تو ضررم گزاشتم برا ۶ ماه دیگه که بره بالا 

اگه هم نرفت طوری نیست تا ۴ سال دیگه خیلی قیمتش بیشتر میشه 

حالا نرید بخرید ضرر کنید من نظرمو گفتم فقط 

وا چرا  

کسی که مستاجره، جهیزیه فقط براش دردسره، هر سال کلی هزینه حمل و بسته بندی و ماشین و جمع کن، پهن کن. 

بعد حیف پول که بدی سالن عروسی و فیلمبردار، میشه اونو گذاشت روی پس انداز، ماشین، سفر یا هرچیزی که خوشحال میکنه. فلمبرداری عروسی مزخرفترین کاره، آتلیه و چند تا عکس کافیه. فیلم عروسیم سالهاست توی کشو خاک میخوره.

درس خوندن به درد کسی میخوره که رانت و آشنا برای استخدام جای دولتی داشته باشه، جای خصوصی حداکثر حقوق دیپلم رو میده و حداقل دستمزد.

وقتی شوهر جای خصوصیه و قراردادی، همش لرز تو جونه آدمه که از کار بیکار بشه.

بعد هم زن بره سر کار، مرد پررو میشه. زنی که خرج نداره ارج نداره. بعد کار بیرون خیلی شدید و زود زن رو پیر و شکسته میکنه

با شوهرم اردواج نمیکردم

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️
2738