2726
عنوان

نزدیک عروسیمه بیایید بگم تالاریه چی گفت 🥴🥴🥴🥴

| مشاهده متن کامل بحث + 81118 بازدید | 716 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کجاست؟

اگه داری این متن رو میخوانی لطفاا یه صلوات برام بفرست 💕      بهترین مادر دنیا دوستت دارم❤ بهترین برادر دنیا دوستت دارم❤ بهترین پدر دنیا دوستت دارم❤ بهترن خواهر دنیا دوستت دارم❤ بهترین همسر دنیا دوستت دارم❤بهترین فرزند دوستت دارم❤ خدای مهربانم دوستت دارم ꪖ�🆂︎🆂🆇︎🅴🅰︎ꪖꪖ �𝘳&𝘴&&&&&𝘳&𝘬🆇
2728
من سال ۹۲ ازدواج کردم لباس عروسم شد دویست هزار تومان، ارایش عروس ۴۵۰ هزار تومان، فیلم و عکس ۲ میلیون ...

از وام ازدواج میشه فهمید چ خبره اون موقع سه میلیون بود الان ۱۰۰ میلیون

باغ تالارا همه اطراف تهرانن

اره داداش منم گرفته 

گفتن چون میخواید جلوی در رو هم درست کنیم ۱۴۵۰۰

اگه داری این متن رو میخوانی لطفاا یه صلوات برام بفرست 💕      بهترین مادر دنیا دوستت دارم❤ بهترین برادر دنیا دوستت دارم❤ بهترین پدر دنیا دوستت دارم❤ بهترن خواهر دنیا دوستت دارم❤ بهترین همسر دنیا دوستت دارم❤بهترین فرزند دوستت دارم❤ خدای مهربانم دوستت دارم ꪖ�🆂︎🆂🆇︎🅴🅰︎ꪖꪖ �𝘳&𝘴&&&&&𝘳&𝘬🆇
ان شاا.. که یه نگاهی ام ب من بندازه که ۶ ماهه صداش میرنم حرف شما متین ضروری نیست ولی  پای ایشو ...

عزیزم  انشاءالله به حق پنج تن هرچی که میخوای بتونی بخری برای جهیزیه ات و دلت شاد باشه از اینکه همه چی بدون دغدغه خریدی، نگو نمیشه بخدااا که میشه فقط توکل کن به خودش،

دعا کن منم به خواسته ی قلبیم برسم

میشه برای حاجتم صلوات بفرستین🌸