2737
2739
عنوان

ضربه مغزی شدم😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 978 بازدید | 71 پست
رو کاغذ مینویسم ک تونینی سایتم گفتم ک یهو شوهرم نزنه زیرش بگه کاغذو مامانم جعل کرده  بعد میان ...

یعنی در این حد فکر میکین میمیری ؟؟

خب برو دکتر یه عکسی چیزی بگیرن خیالت جمع شه

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میترسم برم بهم بخندن اخه فقط دماغم خون اومد 

نه اصلا بگو سرم خورد به اپن سریع خون دماغ شدم یکمی سرمم درد میکنه 

که از سرت عکس بگیرن

مسخره کردن چیه

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    
 فردا دیگه نمیتونی بپاکی یک ساعت بعدش میتونی بپاکی   میزارم میزارم یهو همه تایپکامو پا ...

چرا من پستمو پاک میکنم توهروقت دوس داشتی بپاک😅

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2728
میرم ترسیدم 

نه نترس گلم برو ایشالله که چیزی نیست ولی اگه نری بچتو بدون مادر میکنی شاید همین الان دیر نباشه بروببین

پسر من باباش رو شونه هاش گذاشته بود و رو مبل نشسته بود بچه ۱۳ ماه از رو شونش افتاد و خون دماغ شد😑😑 ...

خدا رو شکر که چیزیش نشده خدا براتون حفظش کنه داغشو نبینید . تو شهر ما دیروز دور باشه از بچه های شما دختر دو ساله از بالکن خونشون که طبقه ی سوم بود افتاد پایین و درجا فوت کردن مادر بیچارش داشت سکته میکرد از اونطرف خواهر شوهر احمقش سرکوفت بهش میزد و حرفای زشت و اذیتش میکرد 

رایانم زندگیم همیشه بمون برام 🩷🧿
2738

این که چیزی نیس

دو سه ماه پیش پسرم سوار باباش بود یهویی افتاد رو کله م با ۵۰ کیلو وزن.. جمجمه م یه صدایی داد... نیم ساعت سرمو با دوتا دستام. گرفته بودم حس کردم سرم داره متلاشی میشه

نگرانم نباشین زنده م😂😂