2733
2734
عنوان

کسی قرص واسه بزرگ ترشدن سینه میشناسه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 411 بازدید | 44 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

توروخدا بیا از من بردار دارم دیوونه میشم:/

اه اه چیه مث پرتقال آویزونه هرجا میری نگاها روشه

این روانیُ خودت ساختی پس به چی زُل میزنی ":)             باید فراموشت کنم ، چندیست تمرین می کنم من می توانم می شود ، آرام تلقین می کنم با عکس های دیگری تا صبح صحبت می کنم با آن، اتاق خویش را بیهوده تزئین می کنم سخت است اما می شود در نقش یک عاقل روَم،ن شب دعایت می کنم  ن صبح نفرین می کنم حالم ن اصلا خوب نیست ، تا بعد بهتر می شوم فکری برای این دل ِ تنهای غمگین می کنم:)
2738
توروخدا بیا از من بردار دارم دیوونه میشم:/ اه اه چیه مث پرتقال آویزونه هرجا میری نگاها روشه

نگاه چرا روشه؟

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    
نگاه چرا روشه؟

دگ از بس حجم داره:/

این روانیُ خودت ساختی پس به چی زُل میزنی ":)             باید فراموشت کنم ، چندیست تمرین می کنم من می توانم می شود ، آرام تلقین می کنم با عکس های دیگری تا صبح صحبت می کنم با آن، اتاق خویش را بیهوده تزئین می کنم سخت است اما می شود در نقش یک عاقل روَم،ن شب دعایت می کنم  ن صبح نفرین می کنم حالم ن اصلا خوب نیست ، تا بعد بهتر می شوم فکری برای این دل ِ تنهای غمگین می کنم:)
دگ از بس حجم داره:/

😐

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    

هیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییچ راهی به جز جراحی نیس 

خودتو اذیت نکن 

چندددددین سال دنبالش بودم همه چی و هم امتحان کردم هررررچی که بگی 

آخرش جراحی کردم و خلاص

خدایااااا شکرت     
هیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییچ راهی به جز جراحی نیس  خودتو اذیت نکن&nbs ...

ن پول‌ش رو دارم ن اجازشو

رازیانه روهم مصرف کردی؟

چ سایزی بودی الان چ سایزی شدی؟

ن پول‌ش رو دارم ن اجازشو رازیانه روهم مصرف کردی؟ چ سایزی بودی الان چ سایزی شدی؟

رازیانه هم مصرف کردم 

همه کااااار کرد 

لوسیون ، بادکش ، خراطین ، ماساژ باانواع روغن ها و ماسک ها گرووووووون

شاید باورت نشه ولی اندازه پول یک عمل خرج کردم 

فایده نداشت که نداشت 

سایزم 65 بود 

الان 85-90 

خدایااااا شکرت     
رازیانه هم مصرف کردم  همه کااااار کرد  لوسیون ، بادکش ، خراطین ، ماساژ باانواع روغن ها و ...

خوشبحالت😞

2706