2733
2734
عنوان

نمیتونم راجع به سقط تصمیم بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2951 بازدید | 237 پست
جمعه هفته پیش سقط کردم درسته میگن خداروزی رسونه ولی همه چی روزی بچه نیست خودم کارمندم و خرج دوتابچه ...

خوب کاری کردی عزیزم اصلا گناهش گردن من 

همین دوتا رو دسته گل بزرگ کن درست تحویل جامعه بده بسه 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩

سلام وقتی نطفه تشکیل میشه سقط در هر سنی حرامه حتی قبل تشکیل قلب ، و گناهشم خیلی بزرگه ، اون یه انسان بالقوه هست شما حاضری زبونم لال یکی از بچه هاتو بخاطر مشکلات مالی از بین ببری؟!!!! اونم بچه شماست منتها خیلی کوچولوئه و توی شکمه 

دعای پیامبر اکرم (ص):پروردگارا زنانی که خود را پوشیده نگه می‌دارند‌ مشمول رحمت و غفران خود بگردان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب کاری کردی عزیزم اصلا گناهش گردن من  همین دوتا رو دسته گل بزرگ کن درست تحویل جامعه بده بسه& ...

اره حق با شماست خیلی ناراحت بودم ولی وقتی مستاجرم پول ندارم یه بار بی حساب خرج کنم راحت برم رستوران 

خیلی زرنگ باشم این دوتا رو نرمال بزرگ‌کنم هنر کردم

سلام وقتی نطفه تشکیل میشه سقط در هر سنی حرامه حتی قبل تشکیل قلب ، و گناهشم خیلی بزرگه ، اون یه انسان ...

پدر گفت نمیخوام تکلیف چیه اونوقت؟ وقتی پدر بی مسئولیته

2731
دزدی و اختلاس و مال مردم خوردنم گناهه والا ما هم اینکارا رو از خودشون یادگرفتیم وقتی پول نیست که نون ...

این حرف آخوندها که یه مشت چرته

خودشون دزد و بی وجدانن

من ازنطر وجدان خودم میگم

دین اسلامی که آخوندها تبلیغ میکنن دروغه

برای مردمه نه بچه های خووشون

لعنت بر آخوندهای کثیف

این حرف آخوندها که یه مشت چرته خودشون دزد و بی وجدانن من ازنطر وجدان خودم میگم دین اسلامی که آخون ...

نی نی یار شب تو تاپیکه پستت رو پاک کن  سیاسی ممنوعه

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
اره حق با شماست خیلی ناراحت بودم ولی وقتی مستاجرم پول ندارم یه بار بی حساب خرج کنم راحت برم رستوران& ...

عزیزم.مگه فقط شما اینطوری هستی.

شما راحت از حرفه ای یه کاربر که میگه خدا روزی رسون نیست و داره کفر میگه اثر گرفتی.اونوقت حرف دوستان رو که گفتن از مشاوره ی اقتصادی،علمی،دینی،طبع شناسی و...کمک بگیر گذاشتی کنار.

همه ی دوستانی که اینجا سعی کردند با جان یک انسان بازی نشه رو کنار گذاشتی.اونها که هیچ،حتی حرف خدا که میگه من روزی رسونم و بچه هاتونو از ترس فقر نکشید هم گذاشتی کنار.مطمئن باش با سقط مشکلاتت حل نمیشه.وجود اون بچه میتونست شادی به خونتون بیاره.کاربری که به شما میگه بچتو بکش و دو تا دیگه رو خوب تربیت کن،از کجا میدونی خودش خوب تربیت شده که ازش اثر می‌گیری!

اون بچه یه روزی بود که خدا صلاح دیده بود به شما بده.

گاه مشکل روزی نیست.خودمونیم که از دستش میدیم.شوهرتون هم مطمئن باش تا از مشاور کمک نگیری زندگیتون بهتر نمیشه.بچه ی شما هم قرار نبود بشه بچه ای که از گرسنگی توی سطل آشغال بره تا کمر.اونهایی هم که میرن راهش کشتنشون نیست.راهش ترویج ازدواج صحیح با معیارهای درسته.راهش کمک کردن به رفع مشکلات خانوادشونه.موردهایی سراغ دارم زندگیشون از شما سخت تره ولی به جای فکر کردن به سقط ایستادند و با مشکلات با کمک مشاور و....جنگیدند و زندگی رو ساختند.

شرمنده ی بچه ای هستم که بی گناه کشته شد و نتوانستم نجاتش دهم!ای کاش کسانیکه فرزندشان را نمی خواهند او را به خانواده ای هدیه دهند که عمریست در حسرت فرزند نشسته اند...

در دنیای امروز کشتن بچه ها چه زیبا توجیه میشود...!

منظورم به شما نیست اسی.منظورم به کسانی ست که بدون اینکه مشاور باشند توانستند به همین راحتی در خون بچه ای شریک باشند!

2738
عزیزپ شوهرم اصرار داشت که نمیخواد و باید سقط کنم  منی که سه ساله ارزوی دختر داشتم با دست خودم ...

بعضی صحبتهاتون منطقی نیست.شما مسؤول خرجی خونه نیستید.شوهرتون باید مسؤولیت پذیر تر بشه.الآن با سقط چیزی حل شد؟شوهرتون مسؤولیت پذیر و خوش اخلاقتر شد؟روزی خونتون بیشتر شد؟یعنی خدا اینقدر ناتوان بود که نمیتونست روزی یه بچه ی دیگه هم برسونه!خدایی که ناتوان باشه خدای اشتباهیه که بعضی کاربرها برا خودشون ساختند.البته اگر اصلا به خدایی اعتقاد داشته باشند!

کسانیکه میگن گناه کشتن بچت پای من!اگر دو روز دیگه بگن دو تا پسرتم بکش،اصلا درست نیست مسلما.راه حل فقط مشاور خوب و اهل علم و دین و روانشناسیه.

دوستی داشتم شوهرش دنبال کار خلاف رفته بود،حتی خونه و ماشینی که داشتند رو از دست دادن،حتی رفته بود زن دوم گرفته بود.دوستم با کمک مطالعه و مشاوره زندگیشو درست کرد.شوهرش از اشتباهاتش دست کشید.الآن شوهرش میمیره براش.

عزیزم.مگه فقط شما اینطوری هستی. شما راحت از حرفه ای یه کاربر که میگه خدا روزی رسون نیست و داره کفر ...

آفرین بر شما 

خطاب به اون کاربر , خدا روزی رسانه، ما متاسفانه معرفت دینیمون کمه اینهمه مطالب معرفتی توی اینترنت هست ، یکبار خوندیمشون که شبهات ذهنیمون حل بشه؟؟؟؟ 

https://www.google.com/amp/s/www.porseman.com/article/amp/%D8%B9%D8%AF%D8%A7%D9%84%D8%AA-%D8%AE%D8%AF%D8%A7%D9%8A-%D9%85%D8%AA%D8%B9%D8%A7%D9%84-%D9%88-%D8%AA%D9%81%D8%A7%D9%88%D8%AA-%D8%B1%D8%B2%D9%82-%D9%88-%D9%81%D9%82%D8%B1-%D9%85%D8%B1%D8%AF%D9%85/29039

دعای پیامبر اکرم (ص):پروردگارا زنانی که خود را پوشیده نگه می‌دارند‌ مشمول رحمت و غفران خود بگردان
آفرین بر شما  خطاب به اون کاربر , خدا روزی رسانه، ما متاسفانه معرفت دینیمون کمه اینهمه مطالب م ...

لینک مطلبی که گذاشتید رو مطالعه کردم.خیلی عالی بود.راستش مدتی بود خودم توی این مسائل گیر کرده بودم و نمیتونستم گره ذهنمو باز کنم.با خوندن مطلبی که گذاشتید متوجه شدم چقدر طرز نگاه ما به خدا و رزاق بودنش و امتحانها مهمه.با خوندن این مطلب احساس میکنم خدا خیلی مهربانتر از چیزیست که در تفکرات ناقص خودم ترسیم کردم.

لینک مطلبی که گذاشتید رو مطالعه کردم.خیلی عالی بود.راستش مدتی بود خودم توی این مسائل گیر کرده بودم و ...

خداروشکر 

خواهش میکنم 🌺🌺💚

شما جنین شناس هستی یا متخصص زنان یا ماما؟!! اهل مطالعه که نیستید ظاهرا! اینبار که گذرتون به متخصص ز ...

دقیقا درست شما مستند تشکیل جنین ببین از هفته پنجم قلب بچه میزنه ولی ما نمی‌توانیم با سونو ببینیم هنوز عقل فرمان نامیده ولی قلب خودش میزنه و وقتی ذهن به صورت کامل تشکیل شد به قلب دستور میده که باید در هر دقیقه چقدر بزنی