2733
2734
عنوان

شوهرم بهم پول کم میده

| مشاهده متن کامل بحث + 788 بازدید | 70 پست
چیش سخته؟

حوصله حساب کردن نداشتم اینجوری خودش پس اندازمیکنه سال یک دوبار کادو بهم بی دردسرطلا میده اونجوری میگه پول دسته خودته کادوتولدو سالگردازدواجم نمیده

خب پول دکترو جدا بگیر الان یه عفونت بگیریم دکتر بریم حداقل ۳۰۰ میخاد نمیشه که اونو خودت بدی

نمفهمه،ماهی سه تومن برداشت داره پونصد میده باباش پونصد برا خودش دو تومن برا خرج خونه،هر چه قدر هم میگم نمیفهمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برا من خرجی برا خودم جدا نمیده همش همینه این ماه کلا پولی نموند برام پسرم یه ماهه کلاه میخواد ...

باید بگی بهش زیادش کنه اگه گف نمیکنم بگو پس خرج خونه باخودت 

خدایا بهم قدرت بده که خودمو جمع کنم که زندگی بهتری برای خودم بسازم
2731
نمفهمه،ماهی سه تومن برداشت داره پونصد میده باباش پونصد برا خودش دو تومن برا خرج خونه،هر چه قدر هم می ...

شوهر من درآمدش هرماه فرق داره ولی درهرصورت بیشتر نمیده بهم پس انداز میکنه منم پول ازش میگیرم جدا از خرج خونه که پس انداز کردم دوتا النگو خریدم روز دختر برا دخترم 

باید بگی بهش زیادش کنه اگه گف نمیکنم بگو پس خرج خونه باخودت 

میگم قبول نمیکنه گلم،بخدا سه چهار سالی میشه ارایشگاه نرفتم،دوسال پیش فقط برا شینیون عروسی داداشم رفتم همونه پول نمیده برا اصلاح برم ارایشگاه میبینه بلدم از خداشه

حوصله حساب کردن نداشتم اینجوری خودش پس اندازمیکنه سال یک دوبار کادو بهم بی دردسرطلا میده اونجوری میگ ...

😃😃

شوهر من درآمدش هرماه فرق داره ولی درهرصورت بیشتر نمیده بهم پس انداز میکنه منم پول ازش میگیرم جدا از ...

مبارکش باشه گلم،برا من دامدش الحمدلله خوبه ولی چون شریکش اینهمه برمیداره اینم همون قدر برمیداره

2738
میگم قبول نمیکنه گلم،بخدا سه چهار سالی میشه ارایشگاه نرفتم،دوسال پیش فقط برا شینیون عروسی داداشم رفت ...

بخدا مردا فقط سواستفاده میکنن منم یبار موهامو تو خونه رنگ کردم قشنگ شد میگم میخام مو رنگ کنم میگه خودم میزارم 🤣