2737
2734
عنوان

حق با ما هست یا صابخونه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 234 بازدید | 34 پست
ن فقط صاحب واحد خودمونم عزیزم جایی ک هستم شش طبقه است

خوب تو چه قراردادي نوشتين كه همسايه نبايد خيوون بياره؟مستاجرهاي واحدهاي ديگع يا همه صاحبخونه اند 

تو قولنامه خريد يا اجاره همسايه ها نوشتين؟چون همچين چيزي از نظر قانوني امكان نداره

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 

توی قانون مالک و مستاجر هست. کسی نمیتونه توی قسمت های مشاع حیوون نگهداره و داخل خونه هم اگه صدا یا بوش بقیه رو اذیت کنه نمیتونه.

جدا از اون یه چیزی بگم؟ یه بار آخر شب قبل اینکه بخوابین مقعد خروسه رو چرب کن   صبح دیگه صداش درنمیاد

طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب تو چه قراردادي نوشتين كه همسايه نبايد خيوون بياره؟مستاجرهاي واحدهاي ديگع يا همه صاحبخونه اند&nbs ...

مستاجر هم هستن بعضیاشون خیلی اینجا قانون داره همه خانواده هستیم تعداد افردا  ساکن بیشتراز 5 تا نباید باشه و همش تنظیم  شده  ی دفتر وکلات هست در صورت زیر پا گذاشتن مستاجر باید بره و صاحبخونه ها باید جریمه پردخت کنند و دادگاهی میشن ک البته بحثی نشده جز همون جوجه پنبه ای ها

دلانای مامان و بابا  عاشقتیم دختر قشنگم  انتظار دیدنت  قشنگ ترین  و سخت  ترین  انتظار دنیاست😘😘😘قراره تو  ی پرنسس بشی قول میدم
مستاجر هم هستن بعضیاشون خیلی اینجا قانون داره همه خانواده هستیم تعداد افردا  ساکن بیشتراز 5 تا ...

جالبه همچين چيزي تا حالا نديده بودم 

اينو ديدم كه صاحبخونه يه سري بند به قرارداد اضافه ميكنه براي مستاجر كه به اين شروط خونه رو اجاره ميدم مثل نداشتن حيوون خانگي و ماهواره يا تعداد افراد ساكن

اما تا جاييكه ميدونم همسايه ها نميتونند بيشتر از قوانين اپارتماني قانون بزارن تو ساختمون و اينكه دادگاه قبول نميكنه

دوستم تو خونه پونزده واحدي يكي از همسايه هاشون باغ وحش راه انداخته بودن كل همسايه ها ده بار شكايت كردن اخرهم دادگاه گفت خونه اشه به كسي ربطي نداره

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2731
جالبه همچين چيزي تا حالا نديده بودم  اينو ديدم كه صاحبخونه يه سري بند به قرارداد اضافه ميكنه ب ...

شاید اینجا هم اگر بشه و برن  شکایت دستشون جایی بند نباشه نمیدونم

اما همه که رعایت کروند فعلا 

اما  دقیقا روزی ک خونه رو گرفتیم مدیر ساختمون کپی شناسنامه و کارملی  اینا گرفت ی متن بالا بلندم خوندیم و امضا کردیم همش نوشته بود طبق ماده فلان  و اینا

دلانای مامان و بابا  عاشقتیم دختر قشنگم  انتظار دیدنت  قشنگ ترین  و سخت  ترین  انتظار دنیاست😘😘😘قراره تو  ی پرنسس بشی قول میدم