2726
عنوان

دوستان شمارودعوت میکنم به چله گره گشا...

| مشاهده متن کامل بحث + 4259 بازدید | 548 پست
انشاا... همگی حاجت روا بشیم. تشکر فراوان از گلابتونننِ عزیز. امیدوارم به مرادِ دلت برسی

ان شاءالله همگی به حاجات دلتون برسیدومشکلات زندگیتون یکی یکی حل بشه به برکت شبایی که شب زنه داربودین      

https://eitaa.com/siyahdune
سلام خواهر الهی حاجت رواشی ک بانی این چله بودی حس خیلی خوبی بود ازتون ممنونم امیدوارم‌ انرژی مثبت ...

سلام خواهرگلم    

همچنین برای شمابزودی زود...

خوشحالم دوستان خوبی پیداکردم ...حتماتگ میکنم عزیزم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خواهرگلم       همچنین برای شمابزودی زود... خوشحالم دوستان خوبی پیداکردم ...ح ...

متشکرم عزیزم

برای منم باعث افتخاره آشنایی باشما🥰💚

❤شهدازنده ان...علامت زنده،اثرگذاری توعالمه..‌پس این زنده صداتومیشنوه ومیتونه واسطه شه وازخداحاجتت روبخواد...باشهدا رفیق شو...اونارفیقای خوبین!راستی یه شهیدمیشناسم به نام💚سیدمجتبی علمدار💚این شهیدمستجاب الدعوه هستن امکان نداره صداشون کنی وبی جواب بمونی..هروقت دلت گرفت یه زیارت عاشورا بخون واول واخرش۳باربگویازهرا...وازسید حاجاتت روبخواه.تااینجاهم ک اومدی یادت نره یه صلوات برای امام زمانت بفرستی🥰التماس دعا💕بااحترام درخواست دوستی رونمی پذیرم لطفا درخواست ندید تا مجبورنشم باکمال احترام ردتون کنم🙏🌹
امشب به نیت حاجت دل شاتوسکادعامیکنیم عزیزم الهی به بهترین شکل ممکن حاجت رواوعاقبت بخیربشی   ...

ممنونم عزیزم ان شاءالله🌹😍😘

صلی الله علیک یا ابا عبدالله❤ الهی به حق حضرت زینب سلام الله علیها عجل لولیک الفرج🌻     
2728
@fereshteh1373   الهی بزودی زود حاجتروابشبد🌷🙏🌷🙏🌷🙏🌷 @شاتوسکا    دیشب به ن ...

ممنونم عزیزم ان شاءالله🌹😍❤

صلی الله علیک یا ابا عبدالله❤ الهی به حق حضرت زینب سلام الله علیها عجل لولیک الفرج🌻     
ان شاءالله همگی به حاجات دلتون برسیدومشکلات زندگیتون یکی یکی حل بشه به برکت شبایی که شب زنه داربودین ...

گلابتونِ عزیزم و خواهرِ گُلم یه بارِ دیگه ازت تشکر میکنم که به این چله دعوتمون کردی. من دقیقا روز چهلم که نمازمو خوندم آرزوم تا حدِ خیلی زیادی برآورده شد. همیشه دعات میکنم، انشاا... به آرزوهات برسی.

گلابتونِ عزیزم و خواهرِ گُلم یه بارِ دیگه ازت تشکر میکنم که به این چله دعوتمون کردی. من دقیقا روز چه ...

خداروصدهزارمرتبه شکر   تواین چله خیلیاحاجت رواشدن

واقعاسرصبحی خیلی خوشحال شدم عزیزم  

سلام خوبی عزیزم متاسفانه هیچ وقت نمیتونم شما رو تگ کنم  تاپیک اخرم بیا دوست داشتی شرکت کن

سلام خواهر

ای بابا

ممنون چشم🥰💚

❤شهدازنده ان...علامت زنده،اثرگذاری توعالمه..‌پس این زنده صداتومیشنوه ومیتونه واسطه شه وازخداحاجتت روبخواد...باشهدا رفیق شو...اونارفیقای خوبین!راستی یه شهیدمیشناسم به نام💚سیدمجتبی علمدار💚این شهیدمستجاب الدعوه هستن امکان نداره صداشون کنی وبی جواب بمونی..هروقت دلت گرفت یه زیارت عاشورا بخون واول واخرش۳باربگویازهرا...وازسید حاجاتت روبخواه.تااینجاهم ک اومدی یادت نره یه صلوات برای امام زمانت بفرستی🥰التماس دعا💕بااحترام درخواست دوستی رونمی پذیرم لطفا درخواست ندید تا مجبورنشم باکمال احترام ردتون کنم🙏🌹