2726
عنوان

به درخواست دوستان،ختم دوم رو شروع میکنیم🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 1203 بازدید | 350 پست
سلام عزیز دل به سلامتی خداروشکر. خسته نباشید میگم💞 ببخشید اگه چند روز برای من قضا شد و روز بعد بجا ...

عزیزم قبول باشه..انشالله ک ب حاجتت برسی...

بهترین ها رو براتون آرزو دارم

میشه لطفابرای پدربزرگم یه فاتحه بفرستین🖤حسرت دیدن روی ماهش برای همیشه رودلم موند...😔 قراربودزودبرگردم کنارش ولی...ندیدمش و پرکشید.... 
عزیزم قبول باشه..انشالله ک ب حاجتت برسی... بهترین ها رو براتون آرزو دارم

سلام عزیز دل خیلی ممنون از اینکه ما رو مفتخر کردین تا کنارتون ختم برداریم.... 

از دعای زیباتون ممنون عزیز🥰😘

زنده باشید و حاجت روا🥰😘

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

انشالله شما ام حاجت روا بشید التماس دعا دارم خیلی دلم گرفته 

انشالله ک ب حاجتت برسی عزیزم...

حتما دعا میکنم برات

میشه لطفابرای پدربزرگم یه فاتحه بفرستین🖤حسرت دیدن روی ماهش برای همیشه رودلم موند...😔 قراربودزودبرگردم کنارش ولی...ندیدمش و پرکشید.... 
2728
ممنونم😍ان شالله حاجت روایی تک تک عزیزان،ابجی براحاجت روایی منم دعام کن

گلم‌انشالله ک ب حاجتت برسی و لبخند مهمان همیشگی لبات بشه

ان شاءالله خداوند همه ی مارو مورد رحمت خودش قرار بده وـگناهانمان را ببخشد و بیامرزد..فرج آقا امام زم ...

ممنون گلم.

انشالله از شما قبول باشه...

خدارا شاکرم ک تونستیم قطره ای از گناهانمون رو کم کنیم و خوشحالم ک دوستانی همچون شما در این مسیر کنارم بودن