2410
2553
عنوان

با شوهر بی احساس و بی عاطفه چیکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 325822 بازدید | 145 پست

شوهر من از نظر فامیل یه شوهر نمونه س . چون کارمنده و البته منم کارمندم . به من سختگیری نمیکنه . جلو فامیل حرفای خوب میزنه . ولی خیلی یکنواخته . اصلا نمیدونه مسافرت چجوری خوش بگذرونیم . چیزای تکراری دوس داره . تمام فکرش حرفای فامیل و مادرشه . من یه شوهر باحال میخام . پوسیدم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=55883880]منم همین مشکلو دارم شوهرم همیشه منو مقصر میدونه در همه حال و در همه مسایل هییییییییییچ وقت تو این ...[/QUOTE

عین همسر من . الان همسرتون اخلاقشون بهتره یا هنوزم سرد َو بی احساس هستن؟ 

2456
پس ینی شما هم مثل من نسبت به این کاراش بی خیال شدی و عادت کردی! من دیگه حتی تو خونه حرفم باهاش نمیزن ...

اره دیگه بی حس شدم سکوت میکنم از وقتی من سکوت میکنم اونم آروم تر شده یکم بهتر شده

به نظر من با مشاور خانواده مشورت کنید، مرکز روانشناسی و مشاوره شیوا به شماره 02188257030 (خانم دکتر شیوا فرمانی)، و مرکز روانشناسی و مشاوره دانشگاه شهید بهشتی (02144664071) تماس بگیرین. خیلی میتونن کمکتون کنند.

2714

به نظر من با مشاور خانواده مشورت کنید، مرکز روانشناسی و مشاوره شیوا به شماره 02188257030 (خانم دکتر شیوا فرمانی)، و مرکز روانشناسی و مشاوره دانشگاه شهید بهشتی (02144664071) تماس بگیرین. خیلی میتونن کمکتون کنند.

سلام دوستان صحبتاتونو خوندم واقعا درد بسیاری از خانوما هست. من تو یه گروهی تو تلگرام به اسم سیاست ها ...

سلام ببخشید هنوز گروهتون پابرجاست؟میشه منم اد کنید منم باشوهرم مشگل داریم و واقعا دارم عذاب میکشم از این رفتاراش