2726
نفهههههممممم توییی که باز یه مُرده رو قضاوت کردی و میگی ریپ نزن خودِ خرت ریپ میزنی🤣🤣🤣🤣قضاوت نکن ...

اول اینکه نفر اولی ک گفت ریپ نزن من بودم پس در اینکه شما نفهمی شکی نیست اصلا ......این تموم.

دوما ب اون دوستمون ک میگی زر نزن ب منم میگی خر و احمق تو چاله میدون  بزرگ شدی😂والا آدم قضاوت مرده بکنه خیلیییی بهتره تا ب آدم زنده اینطوری توهین کنی خانم مرده پرست.

دیگه اصلا در شان و اندازه خودم نمیبینمت با این ادبیاات زشتت جوابتو بدم......هرچی هم دلت خواست بگو توهین کن چقدر حقیری واقعااا  .......اگه اینطوری عقده هات جبران میشه خوشحال میشم کمکی کرده باشم راحت باش....

خود خواهر بابک خرمدین اعتراف کرده رفتار بابک اصلا با پدر مادرش خوب نبوده  شمام سکوت کن لطفا آد ...

اگه خوبم نبوده ماحصل تربیت همون پدر ومادر بوده توقع بیشتر نمیشه داشت قضاوت و شما کردین نه  من ضمنا یه قاتل جانی قضاوت نمیخواد یارو رسما دیوونه اس 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قضاوتم اشتباه نبود خواهر خرمدین خودش اعتراف کرده روابط بابک با پدر مادرش بد بوده باهم سازگاری نداشتن ...

شما اگه پسرت فرضا پسر بدی باشه بیهوشش میکنی بعد سلاخیش میکنی؟؟؟؟؟؟؟ 

شما اگه پسرت فرضا پسر بدی باشه بیهوشش میکنی بعد سلاخیش میکنی؟؟؟؟؟؟؟ 

معلومه ک نه این حرفا چیه 

من نمیفهمم چرا کاربرای این تاپیک فکر میکنن من حمایت کردم از کار زشت پدرش !!!!هیچکس حق نداره همچین کاری کنه حتی فرزندش رو ب قتل برسونه چ برسه مثله هم بکنه .داعش هم اینطور جنایتی نکرده با بچش 😯

2728
اول اینکه نفر اولی ک گفت ریپ نزن من بودم پس در اینکه شما نفهمی شکی نیست اصلا ......این تموم. دوما ب ...

مُرده رو قضاوت نکردن هیچ ربطی به مرده پرستی نداره باسواد فرقشو نمیدونی حتی 🤣🤣🤣امیدوارم بابک خودش جوابتو بده 

وای مگه اونا هم مردن؟ پس پلیس چطور خبر نداشته چرته بابا، حالا دختره هیچ پسره کس و کار نداشته؟

پسره ارازل اوباش بوده پدر و مادرش هم از دستش راضی نبودن و کلا پدر دختره بهشون گفته رفته ترکیه اونا هم پیگیری نکردن 

ممنونم عزیزم.....بی اندازه دل به برآورده شدن این دعا خوش کردم......امیدوارم شماهم به هرچیزی که میخواید برسید مهربونم.....ببخش خیلی دیر جواب دادم.‌...حتی گوشی بازیم برامون ریسک داره تو این قفس

ممنون عزیزم از ابراز همدردیتون....از دعاها و صحبتای امیدوارکنندتون.......اونکه اصلا فک نمیکنه مشکل داره....و کیه که جرات کنه بهش بگه .....روزبروز بدتر میشه.....احساس کرده خواهرم زندگیش خوبه....سعی داره ویرانش کنه.....مدام به پدرشوهر و مادرشوهرش زنگ میزنه و یه عالمه حرف دروغ میگه......شدت دروغگوییش بیشتر شده.....شوهرخواهرمم مدام پیش خونوادش شرمندس طفلک.....بهشون گفته زنگاشو جواب ندن.....ولی اونا فوق العاده مودبن.....

هفته قبل زنگ زده میگه....ببریدش زیر سقف خودتون زندگی کنه باشما.....تا بفهمید چقد گنده و بی اخلاق....

پدرشوهره طفلک گفت.....برام فقط مهمه که با پسرم خوشبخت باشه...

ببین اگه کسی واقعا طبق اعتقاد قلبیش رفتار عجیبیم داشته باشه....میشه توجیهش کرد

پدر من ظاهرسازه.....هیچی تو قلب سیاهو سنگش نداره......فقط تظاهر میکنه

منی که از نزدیک میبینم میدونم که بخاطر جواب دادن یه تلفن بی اهمیت نماز چهار رکعتیشو میبره

دقیقا .....دیدمش بارها که بدون وضو نماز خونده

دیدمش که چقد دروغ میگه

اما تو انظار مردم.....جوری رفتار میکنه که یه پیرمرد دلشکسته با ایمان خداترسه......

مردم که نمیبینن این چجوریه

میشینه کلی سخنرانی و نصیحت میکنه....خودشو مظلوم نشون میده

من میدونم که یواشکی رفته درختای تازه کاشته شده تو باغ همسایه رو کنده و الکی گذاشته سرجاش.......تا بزرگ نشن سایه بندازن رو باغ این

من میدونم که اجازه نمیده ما به هیچ همسایه ای سلام بدیم.....ولی خودش با زنو دخترشون گرم میگیره...

تصمیم دارم ....اما مطمعنم از پدرم یه قرون نمیماسته به مامانم........میتونم خرجشو بدم.....ولی یک درصد ....از بدشانسی مامانم....که خیلیم بدشانسه........اگه من مردم یا مریض شدم......باید چیکار کنه

اینجا حداقل تو زندونیه که یه سقف داره

تو این اوضاع مملکت.....میترسم شکست بخوریم و برگشت بخوریم به زندونمون....بدتر کنه باهامون....

عه من همون روز تو کامنت ها میدیدم نوشته بودن دامادش و دخترشم مفقودن همه میگفتن شاید رفتن خارج و فلان ...

منم دقیقا حس میکنم پدر مادره درگیر یک فرقه شیطان پرستی بوده باشن چون از نظر روحی روانی سالم اعلام شدن!

و یک ادم نرمال و سالم با هر دینی که باشه نمیتونه قاعدتا اینکارو با بچه هاش اونم چندین بار انجام بده...

من از همون موقعی که خبر پخش شد مطمئن بودم صدردصد مادر پدره عضو فرقه های شیطان پرستی و ازین چرت و پرتا بودن چون معمولا اینکارا از همین فرقه ها برمیاد.