2733
2734
به نظر من شغل یه مقوله اس لطافت هم یه مقوله دیگه یه زن میتونه ذاتا لطافت خودشو داشته باشه و در عین ح ...

می‌دونی سلن جان من وقتی لطافتم غالب می‌شه ضعیف می‌شم. و این هجوم لطافت (که می‌دونم لفظش کلیشه‌ست. بذار بگیم بتا بودن مقابل یه مرد آلفا) ناخواسته‌ست و البته من از ضعفی که به‌همراه میاره هم متنفرم! برای جنگیدن با این ضعف زور میزنم که دوباره برگردم به روال قبل و روی اهدافم تمرکز کنم. اما دوباره این کشمکش ایجاد می‌شه... این تناقض...

گویا با تمام عشقم به حقوق، توهمی دارم که می‌گه این راه تورو پوست‌کلفت‌تر از اونچه هستی جلوه می‌دی.. و این یعنی دور شدن از خودت!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تلاش کن ۱۸ ساله ی کنکوری قطعا میتونی ب چیزی که هدفت هست برسی اینو ی دختری بهت میگه که ۲۸ سالشه و دا ...

عزییییزم

قربونت برم من 💙😭

ذوق کردم :))

به گمونم دارم با بی‌ثباتیای اواخر نوجوونی دست‌وپنجه نرم می‌کنم.. ذهن problem solver ای دارم راستش.. تک تک دغدغه‌هامو باید با استدلال توی ذهنم حل کنم. ولی باز ذهنم به دغدغه‌سازی ادامه می‌ده و ازم راه‌حل می‌خواد. اینه که هنوز به ثبات کافی نرسیدم. یعنی اون ثباتی که باهاش بگم آخیششش.. راحت شدم. همینو می‌خوام بی برو و برگشت.

الآنم که ذهن مبارکم اهدافمو کرده تو لونه‌ی روابط عاطفیِ آینده‌م :))) آینده!! نمی‌فهمم چه مرگمه.

ولی درست می‌شه.

همین الآن جوابای چندنفر از شماها این تنش روهم حل کرد. آروم شدم :)

چرا دادیار رو میگید نه؟

به این دلیل که حجم کاریشون بعد تایم اداری بیشتر از وکلا هست 

خونه هم که میان تایمی برای خانواده ندارن با اینکه از لحاظ مالی تامین هستن.....و من دلم میخواد همسرم یه تایمی رو بهم اختصاص بدن..‌‌‌...

یوستیتیا:فرشته ی عدالت//انتخابمان حقوق بود لازمه ی این انتخاب فقط استعداد نیست؛بلکه عشقی است پنهان در درون ما😉💎💪⚖
2738
عزییییزم قربونت برم من 💙😭 ذوق کردم :)) به گمونم دارم با بی‌ثباتیای اواخر نوجوونی دست‌وپنج ...

وقتی رسیدم به دوران انتخاب رشته رفتم انسانی؛تنها هدفم از همون موقع وکالت بود

عااااشقش بودم و هستم

پرونده های پدرم قایمکی میخوندم

کتاباشونو میخوندم از همون موقع عاشق جزا بودم

آرزوم بود بشم شاگرد دکتر ایرج گلدوزیان که شدم......

تمام هدفم این هست که بشم وکیل پایه یک دادگستری 💪 و میشم

مگه الکی خدا این فکر انداخته تو ذهنم ؟!معلومه که نه

تلاش میکنم دادگاه به خانوم وکیلی مث من و تو نیااااز داره

قدم هاتو محکم تر بردار و مصمم باش عزیزم🌼🌱 

یوستیتیا:فرشته ی عدالت//انتخابمان حقوق بود لازمه ی این انتخاب فقط استعداد نیست؛بلکه عشقی است پنهان در درون ما😉💎💪⚖