2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چجوری با کار اینترنتی 12 تومن درآمد دارین میشه یکم توضیح بدین لطفا

باور کردی😐😐😐😐

شکستم .... آنقدر آھسته که صدای شکستنم  کسی  را آزار نداد...صدای شکستنم را فقط دیوارھای اتاقم شنیدند...صدای شکستنم را قلم و کاغذ شنیدند‘ و شعــر پس  دادند ... صدای شکستنم را خدا شنید و سکوت جواب داد...می دانی؟  فقط بغض میکنم ..این سخت تر از ھرچیزست بغض داشته باشی و بخندی .... خیالت راحت! از درون شکستم ...صدای شکستنم را ھیچ کـس نفھمید💔
انقدرررر الکی تعریف میکردن بخدا اونجوری نبود تازه خیلی هم نت میخورد 😑🤦🤕

جدیدا بدترم شده 

تا 50تا روبل کار میکنی اکانتتو دیلیت میزنن الکی

من الان تو ی گتم 200تا روبل دارم چون اکانتمو دیلیت زدن نمیتونم برداشت بزنم

هی میرم جدید میسازم 50تا که کار میکنم باز دیلیت میزنن اکانتمو، خیلی عوضی شدن

شکستم .... آنقدر آھسته که صدای شکستنم  کسی  را آزار نداد...صدای شکستنم را فقط دیوارھای اتاقم شنیدند...صدای شکستنم را قلم و کاغذ شنیدند‘ و شعــر پس  دادند ... صدای شکستنم را خدا شنید و سکوت جواب داد...می دانی؟  فقط بغض میکنم ..این سخت تر از ھرچیزست بغض داشته باشی و بخندی .... خیالت راحت! از درون شکستم ...صدای شکستنم را ھیچ کـس نفھمید💔
انشالله وضعیت جامعه خوب بشه نیاز نباشه من چشم درد گرفتم 

انشالله🙏🙏