2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم لایکش میکنم چون حرف حق زد ابن یک معضل اجتماعیه متاسفانه

باشه اشکال نداره اگر فکرمیکنی زیر یه سنی نباید ازدواج کرد اما منطقیه به کسی که به هررردلیلی حالا اومده و ازدواج کرده تو سن پایین بگی کودک همسر؟! ازدواج نکردن هم معضله تو سنین بالا درسته که به ما بگن ترشیده یا پیر دختر/پیر پسر؟! 😐

به دریا بنگروم دریا ته وینم...
2728

لطفا به پیج من سر بزنیدhappy__booxشرمنده استاتر

میرسه اون روزی ک توی تراس خونه خودمم دارم برگای زرد شمعدونی توی تراسو میچینم و بهشون اب میدم  یاد این روزام میفتم ک چقد دلگیر بودن ،چقد تنها بودم چقد التماستو کردم واسه داشتن این روزا صدای پسرم منو میکشه بیرون از فکرام، با خنده بهش نگاه میکنم میگه مامانی تلفن زده میگه نی نی خاله داره دنیا میاد از ته دلم میگم خدایا شکرت یعنی اون روزای پر از استرس تموم شدن#خدایا برایم خدایی کن

عزيزم هيكلت خيلي زيبا بود 😍😍😍

به كامنتا اصلا و ابدا توجه نكن گلم 

منم ١٨ ازدواج كردم الانم دو تا بچه دارم خداروشكر خيلي راضيم باهمديگه رشد ميكنيم بازي ميكنيم داد ميزنيم ميخنديم(البته گاهيم دعوا ميكنيم😅😅)

بچه ها به پدر و مادر شاد و سرحال و جوون نياز دارن نه پدر و مادر پير و افسرده و بي حال🤗🤗(اميدوارم دلخور نشن اونايي كه به دلايل بيماري دير بچه دار شدن اونا چون انتظار و سختي كشيدن قطعا براي بچه هاشون شاد و سرحال و پرانرژي ميشن😍😍)

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍
الان چاره چیه؟؟ طلاق بگیرم خوشحال میشید ؟  لطفا دست از سرم بردارید

ببخشید ...شاید ازین نظر خوشت نیاد ولی اره ....اگه طلاق بگیری خوشحال میشم .....هروقت یه زن طلاق میگیره از ازدواجی ک غلط بوده خوشحال میشم ک زندگیشو نجات داده و مستقل شده و خودش زندگی میکنه و خودش خرج خودشو میده

ببخشید ...شاید ازین نظر خوشت نیاد ولی اره ....اگه طلاق بگیری خوشحال میشم .....هروقت یه زن طلاق ...

ببخشید اگه این نظر با نظر خیلیاتون یکی نیست بهتره نظرامو برای خودم نگه دارم .......چون تو فامیل ما فرهنگ و رسمه ک قبل از ازدواج بعد از چند سال اشنایی و دوستی و دوتا فرد باید باهم زندگی هم کنن که کامممملللل و تتتممممااامممم به کووچکککتتترریینن رفتار هم اگاه بشن ...بعد ازدواج میکنن 

بخاطر همین همچین چیزی برام عجیب بود .معذرت میخوام