2726
عنوان

کدوم گوشی قشنگتره +عکس😍😍😍📷📷📷📷📷📷😍😍😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 784 بازدید | 25 پست

من A21 دارم

گوشی خوبیه

اما تاچش رو زمین کار نمیکنه

دخالت میکنیم تو زندگی همدیگه اسمشم میذاریم دلسوزی😒 مدام هم تکرار میکنیم من اگه چیزی میگم برا خودته😐لطفا برا خودمم شده چیزی نگو😡 من میخوام برا خودم زندگی کنم نه دیگران😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا نگیر اینقدد هنگ میکنهه از همون اولل ک نگو سرعت تاچش افتضاحع

A21sرومیگی عزیزم؟اره شوهرمنم داره تاچش ضعیفه نه همه جا ولی گوشه ها خصوصا گوشه های بالایی ولی شکل ظاهریش خوبه 

به کوچکی گناه نگاه نکن ؛بنگر چه کسی را نافرمانی میکنی...حسبی الله ونعم الوکیل...
بعد یه مدت شرو میکنه هنگ کردن

الان ۳ ماهه دارم خداروشکر چیزیش نیست 

نمیدونم والا

ترجمه آیة الکرسی  خداست كه معبودى جز او نيست؛ زنده و برپادارنده است؛ نه خوابى سبک او را فرو مى‌گيرد و نه خوابى گران؛ آنچه در آسمان‌ها و آنچه در زمين است، از آنِ اوست. كيست آن كس كه جز به اذن او در پيشگاهش شفاعت كند؟آنچه در پيش روى آنان و آنچه در پشتسرشان است مى‌داند .و به چيزى از علم او، جز به آنچه بخواهد، احاطه نمى‌يابند.كرسى او آسمانها و زمين را در بر گرفته، و نگهدارى آنها بر او دشوار نيست، و اوست والاى بزرگ.....پس بهش اعتماد کن، بسپر به خودش...میشه برا خوشبختیم صلوات بفرستین❤ جان من است او (🌙my mah)
2728
A21sرومیگی عزیزم؟اره شوهرمنم داره تاچش ضعیفه نه همه جا ولی گوشه ها خصوصا گوشه های بالایی ولی شکل ظاه ...

A۲۱ رو هم ضعیفع ارع جانم

A12 رو دختر خالم داره خوب نیست اصلا

ظاهرشون خیلی خوبع ارهه

صحبت از ماندن یک عمر بماند به کنار ، قدر نوشیدن یک چای بمانی کافیست...

من میخواستم a21 بگیرم بهم گفت نگیر این بهتره 

بازم نمیدونم 

ترجمه آیة الکرسی  خداست كه معبودى جز او نيست؛ زنده و برپادارنده است؛ نه خوابى سبک او را فرو مى‌گيرد و نه خوابى گران؛ آنچه در آسمان‌ها و آنچه در زمين است، از آنِ اوست. كيست آن كس كه جز به اذن او در پيشگاهش شفاعت كند؟آنچه در پيش روى آنان و آنچه در پشتسرشان است مى‌داند .و به چيزى از علم او، جز به آنچه بخواهد، احاطه نمى‌يابند.كرسى او آسمانها و زمين را در بر گرفته، و نگهدارى آنها بر او دشوار نيست، و اوست والاى بزرگ.....پس بهش اعتماد کن، بسپر به خودش...میشه برا خوشبختیم صلوات بفرستین❤ جان من است او (🌙my mah)

فقط تنها مشکل من با a12 اینه که زمان شارژشدنش طولانیه ۲ نا ۳ ساعت 

ولی خب با این که من خیلی بانت کارمیکنم ۴۸ ساعت حدودا شارژش میره 

زیاد درگیر حرف بقیه نباش گوشی خیلی شانسیه هرچی دوس داری بگیر