2737
2739
عنوان

برای اینکه پس نده به تختتوت و اینا چیکار میکنین

| مشاهده متن کامل بحث + 347 بازدید | 41 پست

به پهلو بخواب

دوتا نوار رو جلو عقب بذار ، یا پوشک بچه استفاده کن دو روز اول

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم از این نوار بزرگا بگیر ک تا پشتت بیاد بالا اگه هم گیرت نیومد رو به بالا اصلا نخواب  و م ...

یبخشید یعنی چی رو به بالا نخوابم

من اول شب رو میخوابم بعد تو خواب یه وری میشم مثل ادمس خودمو رو تخت پعن میکنم میخوابم😢😌

نشسته ام به نی نی سایت نگاه میکنم👀                                  نی نی یار آه میکشد😌
2728
2738
اخه مازناچقدردردمندیم.چی میشداخه حداقل پریودنبود.یامثلا مردهامیشدن😅😅

والا

یبار یکی میگفت مردا پریود میشدن قدیما به امام علی گفتن ما میریم بیرون زنارو پریود کن

از عجایب سایته😂😂

نشسته ام به نی نی سایت نگاه میکنم👀                                  نی نی یار آه میکشد😌
والا یبار یکی میگفت مردا پریود میشدن قدیما به امام علی گفتن ما میریم بیرون زنارو پریود کن از عجایب ...

یاخودعلی..امام علی اون تاپیک رومیدیدازنتیجش اجازه میخواست خودش ظهورمیکرد😅😅😅

(خدای  ما کوچیک  ها بزرگه.....)
یبخشید یعنی چی رو به بالا نخوابم من اول شب رو میخوابم بعد تو خواب یه وری میشم مثل ادمس خودمو رو تخت ...

بالش بذار دو طرفت عزیزم،مانع میشه ک بچرخی ،منم اولا با همین رو ب بالا خوابیدن مشکل تورو داشتم با بالش کنتزلش کردم 

ممنون میشم برای مادرشدنم صلوات بفرستید❤خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤عاقبت در یک شب از شب های دور ،کودک من پا به دنیا مینهد...،آن زمان بر من ،خدای مهربان ،نام شور انگیز ❤مادر ❤مینهد......... و بالاخره در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ منم مادر شدم و نام شورانگیز مادر، به منم تعلق گرفت خدایاشکرت😭😭