2733
2734
عنوان

با خرید این خوشمزه ازم حمایت میکنید؟+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 20019 بازدید | 1209 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

استارتر پیج اینستا بزن به شدت پیشرفت می کنی مامان منم خیلییی عاشق شیرینی طبیعی و خونگیه ولی خودش فرصت نمی کنه درست کنه منم که کلا حوصله ی آشپزی ندارم  

یه خانومه هست بعضی موقع برامون درست می کنه مامانم ازش می خره قطعا بهش بگم استقبال می کنه پیج بزن پیجت رو بهش بگم می ترسم بگم نی نی سایت بیاد شناساییم کنه   

پیج دوستم هم 10000 فالوور داره پیج من اسلایمه تبلیغات آشپزی نمی کنم ولی پیج اون فانتزیه می زاره آشپزی رو یه بنر خوب و لاکچزی با جذب بالا می تونم برات طرح کنم بدم بزاره و هر پیجی می زاره اون رو بزاره حداقل کاریه که از دستم بر میاد کیوتم امیدوارم دختر خوشگلت زودتر خوب بشه

اصل:( شهرزاد _ 15 سالمه:::::::)   خانوم دکتر آینده تونم   >^>^>^>^>^>^>^>>^>^>^>^>^>^>^>^                     >: زندگی مثل کافئین تلخه چون گرفته شده:/ مثل کافئین وقتی ریشم رو بگیرن تلخی و انتقامی درست می کنم که = روزی هزار بار آرزوی مرگ کنن :___________:     _راز خوشبختی چیه؟.... +بحث نکردن با احمق ها....  _فکر نمی کنم اینطور باشه .... +بله حق با شماست^  :::)) :________________:  برنده ها روی کارشون تمرکز می کنن:/ #$$$$بازنده ها روی برنده ها)) به جای کنار زدن اشکات اونی رو که باعث اشکات می شه کنار بزن%&