2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ارزو دارم خدا بابندهاش مهربانترباشدورسم خداوندگاری رو بجابیاره
جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪
2728
2738
اولین ارزوم ظهور مهدی صاحب الزمانه....چون باظهورش مطمعنا تمام ارزوها براورده میشن...و بعدش اینکه خدایا تمام مردم رو خوشبخت و عاقب بخیر کن .دوست ندارم هیچکسی غمی در دل داشته باشه....و در اخر دعا میکنم برای خانواده ام برای خودم.....اینکه به جایی از زندگی برسم و خوشبخت بشیم....
هرگــــز نخواب کــوروش ! ایران پــدر ندارد....
ارزو میکنم اول از همه خدا از سرتمام تقصیراتم بگذره وپاکم کنه..ظهور امام عصر..سلامتی وعاقبت بخیری خانوادم وهمسرم وفرزندان اینده ام...اینکه ارامش وعشق به زندگیم بیاد..که هنوز لمسشون نکردم....ابنکه خانواده شوهرم دست از سرم بردارن این خیلی حیاتیه و...خدا وخداوخدا بعد4سال انتظاری تلخ فرزندی صالح وسالم بهم بده...امیدوارم درحد نوشتن نباشه ..خدا وامام رضا وصاحب الزمان پاک ارزوهای تک تکمونو تو شب ارزوها امضا کنه....امین
خداوندا توخود گفتی که درقلب شکسته خانه داری...شکسته قلب من جانا به عهد خود وفا کن.برای حاجتم ی صلوات بفرستین.