2410
2553
عنوان

یاران حضرت مهدی(عج)

| مشاهده متن کامل بحث + 14051 بازدید | 2213 پست
اگر فکر میکنید سحر و... هست. تا چهل روز سوره بقره رو هر روز یکبار بخونید. صداش طوری باشه خونه پخش بش ...

ممنون عزیز حتما میگذارم

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
همین که الحمدالله خونت جدا شد ازشون نشون دهنده ی اینه که خدا حواسش به تو و زندگیت هست دیگه نگران سحر ...

عزیز دعا کن باعث نشن بفروشتش دعوا تیلی داریم

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام فاطمه جان عزیز دلم واقعا خوشحال شدم که به یادم بودی ممنونتم عزیزم بهترینارو برات آرزو میکنم ...

سلام گلم خواهش میکنم وظیفم بوده

من از شما ممنونم ک تواین سختیا همراهم بودید انشاالله ب زودی شاهد حاجت روایی همتون باشم

سادات و فرشته برگشتن؟؟😍😍😍

💚ماه را گم نکنی...!💚                                                           جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                        انشاالله ۱ تیر سال بعد من حاجتمو گرفتم😍😔🙏🏻                            به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) )بپیوندید
2720
سلام گلم خواهش میکنم وظیفم بوده من از شما ممنونم ک تواین سختیا همراهم بودید انشاالله ب زودی شاهد حا ...

سلام گلم

همه از محبتت بوده و لاغیر

چه خبرا چیکارا میکنی عروس خانوم

امروز اتفاقا به فکرت بودم خودت اومدی حلال زاده ایا

آره عزیزم اومدن الان تگت میکنم

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم    
سلام گلم همه از محبتت بوده و لاغیر چه خبرا چیکارا میکنی عروس خانوم امروز اتفاقا به فکرت بودم خودت ...

سلام عزیزم من آلمیار هستم اکانت قبلیم پاک شد این اکانت ساختم کارم داشتید ب این اکانت پیام بدید

خوبم عزیزم ممنونم سرگرم زندگی متاهلی هستم 

منم خبر کنید چله داشتید

خیلی خوشحالم ک برگشتن😍😍😍😍😍

سلام عزیزم من آلمیار هستم اکانت قبلیم پاک شد این اکانت ساختم کارم داشتید ب این اکانت پیام بدید خوبم ...

سلام عزیزم

عه چرا..خدا رو شکر عزیزم خوشبخت و شاد باشی همیشه

اکانت قبلیتو تگ کردم هم تاپیک سادات جان هم فرشته.الان کاربری جدیدتم تگ میکنم

چله جدیدم داریم خواستی شرکت کن

2714
سلام عزیزم مرسی مهربونم ممنونم عزیزم آره شرکت میکنم

قربونت عزیزم

بیا الان هر دو آنلاینن