2703
2553
عنوان

خانومایی که با جدول چینی تعیین جنسیت کردین

| مشاهده متن کامل بحث + 155044 بازدید | 87 پست

سلام من دختر اولمو در ماه اواخر تیرماه باردار شدم و ۲۰سالم بود .توی جدول چینی زده پسر.حتی اگر خودم رو ۱۹ یا ۲۱ساله هم حساب کنم بازم زده پسر🤔🤔🤔

من فکر کنم ازروی تاریخ تخمک گذاری باردار بشین مطمینتره!

چون پسرم رو هم با تاریخ تخمک گذاری باردار شدم درست دراومد.البته تقویم چینی هم واسه پسرم درست گفت.

برای من ۵۰ ۵۰س

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کدوم‌جدول رو دیدی؟؟؟؟ جدول اصلی که سنت رو‌به میلادی می زنی و روز و‌ماه و‌سال لقاحت رو هم به میلادی م ...

سلام عزیزم ببخشید این پست مال زوده ولی خواستم بدونم میتونید برای من هم نگاه کنید ۲۰ سالمه ۲۸ اسفند تولدمه میخوام بچم پسر بشه چ ماهی و چ روزی باید انجام بدم الان که ماه بهمنیم یک ماه دیگه ۲۱ سالم میشه 

2720
من تا الان کل فامیلمونو گرفتم همشون درست بوده به غیر از یک نفر. برای خودمم زده پسر یعنی خودم تو روز ...

عزیزم نی نی شما چی شد؟

وقتی فکر میکردم خدا باهام نیس، با این معجزه قشنگش بهم نشون داد بهم خیلی نزدیک😍....مرسی خداجونم😚پسرم دنیامه🤩🥰خدا جونم دوباره بعد ۳ سال معجزشو بهم نشون داد🤩دوتا فرشته شدن معجزه های زندگیم🤩
2714
دختر🙄😍

عه پس برای شما هم برعکس شده

شاید سن یا ماه و اشتباه زدی 

چون سن خیلی مهمه

وقتی فکر میکردم خدا باهام نیس، با این معجزه قشنگش بهم نشون داد بهم خیلی نزدیک😍....مرسی خداجونم😚پسرم دنیامه🤩🥰خدا جونم دوباره بعد ۳ سال معجزشو بهم نشون داد🤩دوتا فرشته شدن معجزه های زندگیم🤩
سلام شما تعیین جنسیت با تقویم چینی اصلی انجام دادید درست بود ؟ 

سلام عزیزم برای من هم سر پسر اولم هم اینیکی بارداری زد پسر 

درست هم بود