2726
عنوان

بچه ها بیاین چند تا غذای بدون برنج و بدون گوشت به هم معرفی کنیم.

| مشاهده متن کامل بحث + 823 بازدید | 82 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
خوبم خداروشکر گلم البته جای خالی نینیو هیچ چیزی نمیتونه پر کنه

عزیزم امضاءتو خوندم خیلی ناراحت شدم میگما اگه یه خانومش تو اطرافت هست بگو که بعد زایمان برات دعا کنه که انشالله به حق این شبای عزیز نی نی دار بشی عزیزم من خرافاتی نیستم ولی میگن دل زن زائو پاکترین دله من خودم امتحان کردم واسه دو نفر دعا کردم همون سال حامله شدن 

میخواهمت که خواستنی تر از هر کسی😍😘خدایا همه روبه آرزو هاشون برسون منم به آرزو هام برسون 🤲کسایی که تو امضاشون صلوات خواستن من واستون صلوات میخونم ولایک تون میکنم وقتی لایکم و دیدین بی زحمت یه صلواتم برای حاجت روا شدن من بفرستین ممنون میشم مهربونا😍
عزیزم امضاءتو خوندم خیلی ناراحت شدم میگما اگه یه خانومش تو اطرافت هست بگو که بعد زایمان برات دعا کنه ...

ممنونم گلم ببخش ناراحتت کردم آره منم ب دعای زن زائو اعتقاد دارم ولی اگه خدا نخواد نمیشه😞

کاش خدا ب منم بچه های سالم بده دیگه سقط رو تجربه نکنم😓
ممنونم گلم ببخش ناراحتت کردم آره منم ب دعای زن زائو اعتقاد دارم ولی اگه خدا نخواد نمیشه😞

خدا میخواد عزیزم خدا ناراحتیه هیچ بنده ای رو نمیخواد فقط ناامید نشو عزیزم انشالله که میشه 

میخواهمت که خواستنی تر از هر کسی😍😘خدایا همه روبه آرزو هاشون برسون منم به آرزو هام برسون 🤲کسایی که تو امضاشون صلوات خواستن من واستون صلوات میخونم ولایک تون میکنم وقتی لایکم و دیدین بی زحمت یه صلواتم برای حاجت روا شدن من بفرستین ممنون میشم مهربونا😍
خدا میخواد عزیزم خدا ناراحتیه هیچ بنده ای رو نمیخواد فقط ناامید نشو عزیزم انشالله که میشه 

ممنونم گلم التماس دعا توکل بخدا هر چی خودش بخواد

کاش خدا ب منم بچه های سالم بده دیگه سقط رو تجربه نکنم😓