2737
2734
عنوان

اسم کاربران نی نی سایت به مرور زمان

| مشاهده متن کامل بحث + 1619 بازدید | 145 پست
@لیوان_در_گونی_برنج     اینو یادتون رفت😂

به من چه 🤕😂

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
@تکون_بده۲۱     @کونیییی     @لیوان_در_گونی_برنج     @آبکش & ...

منو مقایسه نکنین😌😂

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام گلم ممنون شما چطوری؟

منم خوبم عزیزم ممنون

یه مسئله ای بود میخواستم بهت بگم

من داستان ماه چهره و مادربزرگتو که نوشتیو خوندم و خیلی خوشم اومد واقعا قلم فوق العاده ای داره ، میخواستم ببینم اجازه میدی ک این داستانایی رو که نوشتی و توی پیجم بزارم؟اگر بزارم هم میگم که نویسندش شما بودی

اگه هم دوست نداری نمیزارما هر طور که خودت تصمیم بگیری

من به هیچ وجه چیزی را مسخره نمیکنم ، این قدرت را دارم که به چیزی که نمی توانم درک کنم احترام بگذارم.⚠🌻
2738
منم خوبم عزیزم ممنون یه مسئله ای بود میخواستم بهت بگم من داستان ماه چهره و مادربزرگتو که نوشتیو خو ...

عزیزم خیلی ها این پیشنهادو دادند راستش خودم قصد دارم یه پیج داستان بزنم و داستان های خودمو بزارم اینه راضی نیستم کس دیگه ای بزاره 

......
عزیزم خیلی ها این پیشنهادو دادند راستش خودم قصد دارم یه پیج داستان بزنم و داستان های خودمو بزارم این ...

آها

باشه عزیزم

من به هیچ وجه چیزی را مسخره نمیکنم ، این قدرت را دارم که به چیزی که نمی توانم درک کنم احترام بگذارم.⚠🌻
عزیزم خیلی ها این پیشنهادو دادند راستش خودم قصد دارم یه پیج داستان بزنم و داستان های خودمو بزارم این ...

من از اولش یکم گذاشته بودم ک الان میرم پاکش میکنم

حلالم کن