2726
عنوان

جهت اوردن کمی لبخند😅

| مشاهده متن کامل بحث + 446 بازدید | 52 پست
چقدرخووب خیلی ممنونم عزیزدلم ازلطفت انرزی میده این پیام شما.  انشالله ازحضرت خدیجه خواستم بحق ...

چقدر خوب .ان شاءالله خانم شما رو بی جو اب نمیذاره.حکمتی داشت که دلمون رفت پیش خانم 

اتفاقا امروز یه برنامه کودکی داشت میداد که حضرت خدیجه داشت زایمان میکرد بعد که بچه رو بغل کردوبچه بغل پیغمبر بود شما تا گفتید یاد اون صحنه ها اوفتادم و خانم حضرت فاطمه 

ان شاءالله به زودی این خبر خوب رو میشنوی

به حق اقا علی اصغر 

گلم خبر بارداریت رو به منم بده

روی گنبد پرچم یا مجتبی هم دیدنیست .
چقدر خوب .ان شاءالله خانم شما رو بی جو اب نمیذاره.حکمتی داشت که دلمون رفت پیش خانم  اتفاقا امر ...

چشمم عزیزدلم ممنون چقدر خوب توصیف کردی قربون خانوم غریب بشم. السلام علیک یازوجه نبی... 

برات عزیزم درخواست میدم که یادم بمونه انشالله روزازمایش خبرخوشموبدم. شرمنده ات نشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره به خدا تازه خواهر کوچیک کم ظبط و ربط میکردم خریدم میرفتم درسم هم از همه بهتر بود خیلی هم ازدواجی ...

ازدواجی رو خوب اومدی😂😂😂

ولی به جاش زن زندگی شدی

2728
ازدواجی رو خوب اومدی😂😂😂 ولی به جاش زن زندگی شدی

همه میگفتن چه دختر خوبی اما هیچ کس پا پیش نمیزاشت نامردا 😠دیگه قسمتم 30 سالگی بود ولی از 13 14 سالگی تصمیمم برا ازدواج قطعی بودند بچه دار شدن  فکر میکردم ازدواج یعنی تمیز کردن خونه و آب و جارو کردن  نمیدونستم این همه مسئولیت داره. آخه همسایه های مادر بزرگم که با هم هم بازی بودیم تند تند ازدواج میکردن سریع هم بچه میاوردن من حس عقب افتادن میکردم

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
همه میگفتن چه دختر خوبی اما هیچ کس پا پیش نمیزاشت نامردا 😠دیگه قسمتم 30 سالگی بود ولی از 13 14 سالگ ...

قسمت اول حرفتو خوب درک کردم .ولی من ازدواجی نبودم

خخخ من حاضرم بچه بیاد فقط نازشوبکشم. امروزم روز7انتقال جنینهام هستم

خدایا بحق این ماه عزیز به حق دردانه ی حسین ع دامن دوستمون سبز کن🤲اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم

السلام علی الحسین وعلی علی بن الحسین وعلی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین (علیه السّلام).