2726
والا من نبودم اصلا حتی ی کامنتم ازمن نمیبینید اما برام خ ناراحت کننده بود ک اون خانوم اینجوری دلش شک ...

اون خانم هم بی‌دلیل شلوغ کرده، کسی چیز خاصی نگفت، نهایتن یکی دو نفر گفته باشن شاید با استارتر هماهنگ کرده که تو هر تاپیک پرحاشیه‌ای حتمن از این حرفها پیش میاد و دیگه دل شکستن و این چیزا رو نداره 

احترام به عقاید یعنی من به محدودیت‌هایی که برای خودت گذاشته‌ای احترام بگذارم نه به محدودیت‌هایی که می‌خواهی برای من بگذاری!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیز تاریخ رو نگاه کن ببین کی اردبیل بودیم اخه😅

عزیزم حرفت درسته لطفا حلال کن❤

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
2728
میشه بگی بهم داستان چی بوده

یه خانومی تاپیک زد که من سالها پیش شوهرم به شخصی بدهکار بوده الانم وسعمون میرسه میخوایم بدهیشو برگردونیم اما طرف مرده و ما ادرسی از خونه جدید و خانواده طرف نداریم اگه کسی این شخصو میشناسه بگه. عکس اعلامیه هم گذاشت. یکی هم پیدا شد که شناخت طرف رو. و خواست ادرس بده اما استارتر انلاین نشد که جواب بده. بخاطر همین همه گفتن لابد دروغ میگه وگرنه انلاین میشد. و تاپیک شو ترکوندن. همین

قد168.وزن اولیه94کیلو❌وزن فعلی 67 ❌وزن هدف ۶۰کیلو💪💪💪من میتوانم💪💪💪