2733
2734
عنوان

حاجت دارا بیایید براتون دعا کنم🌺

| مشاهده متن کامل بحث + 1270 بازدید | 224 پست
چشم عزیزم حتما،شما هم برام دعا کنید لطفاً 🙏❤️

اللهم صل علی محمد و آل محمد

انشاءالله حاجت روا بشید

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چشم عزیزم،شماهم دعا کن حاجتم رو خدا بده😔🙏❤️

سلام براتون صلوات فرستادم..انشاءالله به تمام حاجات دلت برسی..

سلام شماکه داری امضای منومیخونی میشه برای رسیدن به حاجتم یه توحیدبخونی و3تاصلوات بفرستی   من هنوزنی نی ندارم این اسم کاربریمم به این دلیل گذاشتم که درآینده ای نزدیک من وعشقم مامان وبابایه یه 3قلوخوشکل میشیم      واین تیکربارداریم نیست تیکررسیدن به آرزومه    
2738

انشالله به حاجتتون برسید لطفا برامنم دعا کنید اسمم فاطمه هست  

دوستان عزیزم میشه برام دعا کنید که زودتر طی همین ماه ها عروس بشم خیلی شرایط زندگیم سخت شده دیگه خسته شدم لطفا از ته دلتون برام دعا کنید خیلی این روز ها حالم خرابه خیلی حرف های مردم اذیتم میکنه از همگی سپاسگزارم یا حضرت رقیه«س» 

ممنون لطفا دعا کنید که زود تر ازدواج کنم

دوستان عزیزم میشه برام دعا کنید که زودتر طی همین ماه ها عروس بشم خیلی شرایط زندگیم سخت شده دیگه خسته شدم لطفا از ته دلتون برام دعا کنید خیلی این روز ها حالم خرابه خیلی حرف های مردم اذیتم میکنه از همگی سپاسگزارم یا حضرت رقیه«س» 
مرسی فداتشم بخدا دلم خونه دوقلو حامله بودم ۶ ماهه مردن  دعا کن بازم حامله بشم

ای جانم😔متاسفم عزیزدلم،چشم گلم حتما برات از ته دلم دعا میکنم،انشاالله خدا برات بهترین هارو در زندگیت قرار بده و به خواسته هات برسی و به زودی و زود خدا بهت نی نی های خوشگل و سالم بده❤️ 

آنچه مرا نکشد قوی ترم میسازد⚡☪️
2706