2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دریا و اقیانوس 

آهای طعنه زده چشم تووو به چشمای راسو            ستاد مبارزه با تبعیض علیه حیوانات                            دوستانی که تو امضاتون مینویسید کاربری برای دونفره،زور نزنید عزیزان ما باور نمیکنیم                    خسته از جانی که در قفسی به نام تن اسیر است🥀
2456
خخخ

😬😁

دوستانی که شوهرشان  دست بزن داره ،فحاشی و بددهنی می‌کنه         مردای که دارند ولی خسیسن و خرج نمیکنن       اونایی که رفیق بازن بیشتر وقتشان بیرون خونه هستند      و یا خانواده شوهر دخالت میکنند     کسانیکه همسایه براشون مزاحمت ایجاد می‌کنه       برای حل این دغدغه ها میتوانید                                          خواهر گلم برای مشاوره هیچ هزینه ای از شما دریافت نمیکنند           ........ فقط خانمهای متاهل که برای حل مشکلاتشان به هر جایی مراجعه کردن و همه راههای پیش رو و پیشنهادی امتحان کردکردن .ولی متاسفانه موفق نشدن  ...‌‌‌‌‌.....؟؟؟؟.                        پاسخگو هستیم ..‌.........
سوسک  فکر کردن بهش هم حالمو بد میکنه

اینو چی میگی که یبار داداشم رفت دستشویی بعد دیدم تو دستشویی صدایی دادو هوار میاد دیدیم با کله زد بیرون از دستشویی تو شلوارش هزارپا رفته بودیه وجب بود😂😂😂😂😂😂

کاربرقدیمی هستم کاربری دوممه
اینو چی میگی که یبار داداشم رفت دستشویی بعد دیدم تو دستشویی صدایی دادو هوار میاد دیدیم با کله زد بیر ...

من تو جنگل نشسته بودم رو زمین یه مار اومد از رو پاک رد شد اینقدر نترسیدم که سوسک پرواز کنه تو اتاق🥺

هرکی دلش گرفته بیاد پیش خودم، بتونم کمک میکنم♥️
من تو جنگل نشسته بودم رو زمین یه مار اومد از رو پاک رد شد اینقدر نترسیدم که سوسک پرواز کنه تو اتاق🥺

🤣🤣🤣🤣🤣وای خدای من راس میگی بخدا سوسک بالدار عجیبه

2714
وای چجوری

تو بازار بودیم 5 سالم بود مامانم منو سپرد به خالم گفت من یه لحظه برم تو مغازه بیام خالم چون بچش نوزاد بود یه لحظه از من غافل شد منم چون طلا داشتم النگو گوشواره پلاک یکی سریع دستمو گرفت انداختم رو کولش بردم جلویه دهنمم گرفت که جیغ نزنم بعد که یه کم دور شدیم دستشو از رو دهنم برداشت منم چون میترسیدم خفه خون گرفته بودم منو از ساعت 10 برد تا 6 غروب اخرم دم در یه ارایشگاه منو گذاشت طلاها هم کندو ولم کرد همین جوری تو یه محله که نمیدونم اصلا کجا بود به چند تا خونواده گفتم گم شدم کمکم کنید زل میزدن بهم بعد میخندیدن از کنارم رد میشدن 😑تا ساعتای 9 شب تو اون محله ویلون بودم😢اخر سر خسته شدم خیلی هم گرسنم بود رفتم دم در یه کافی نتی وایسادم که خدا خیر بده اون خانومی که اونجا کار میکرد فهمید گم شدم اول یه چیزی برام خرید بخورم بعدم بردم کلانتری .وقتی مامانمو دیدم تو کلانتری کل صورتشو چنگ انداخته بود😭😭😭😭😭

اینارو همه گفتم با گریه ولی صرفید که خانوما ومادرا لطفا طلا حتی گوشواره هم نندازید برایه بچه هاتون😢

تو بازار بودیم 5 سالم بود مامانم منو سپرد به خالم گفت من یه لحظه برم تو مغازه بیام خالم چون بچش نوزا ...

وای خدا عزیزم خدایی نکرده بهت دست درازی نکردن بی ناموسا خدا نابودشون کنه دختر دختر عمه منم چهارپنج سالش بودیه زن کولی دزدیده بودش طلاهاشو برده بود اونم زیادطلاانداخته بودن براش بعدآورده بود نزدیک محلشون ‌‌‌‌‌‌‌‌ولش کرده بود