2737
2734

ایرانی  بدون  قتل  دروغ  تجاوز   اعتیاد   دزدی   تورم   خیانت   ناپاکی  فقر    را آرزو می کنم

تو نی نی سایت  همه قدا بالای 170  وزن 65  هیکل ساعت شنی چشم سبز عسلی   نچرال و بدون عمل😀همه فامیل شوهر  بد و بی کلاس  خانواده خودشون عالی و بافرهنگ 😁اگه بگی وای چه زشتم عکس بزاری  همه میان دلداری و بهت ثابت میکنن  آنجلینا جولی  هستی وخودت خبر نداشتی 😂اگرم بیای بگی وای چقدر خوشگلم و عکس😎  اینقدر میکوبنت که باورت میشه سمندونی بیش نیستی😭  آهان یه چیزی هم یادم اومد   عاشق عکسن  حتی اگه عکس ملحفه  سفیدباشه  تازه کلی کو  کو   هم میکنن 😐هیچ وقت هم هیچ چیز  در سلیقه شون نیست 😩 یه سایت خطرناکه که هر کی واردش میشه   معتاد شده شدید  هیچ جوره هم ترک نمیکنه 😱 خلاصه در یک کلام  😆     نی نی سایت   سرزمین عجایب 😜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مشكل بزرگي داشتم خدا همين امشب حلش كرد

خدايا شكرت

به خدا اعتماد كنيد

و اينكه انشالله خدا كمك كنه اخلاق بدم رو كنار بزارم انشالله

دعا كنيد لطفا

واستون صلوات ميفرسم

به دستان خدا خيره شدم معجزه كرد/ لطفا براي سلامتي من صلوات بفرستيد تشكر

شفای همه بیمارا که چشم امیدشون به خداست، اجابت بخیری همه حاجتمندا، سلامتی و عاقبت بخیری خودم و خانواده‌م، روزی خوب و حلال، یه ازدواج خوب خدا به زودی قسمتم کنه

دیگر فقط تصویر من، در مردمک های تو بود ...
2738

خیلی دعا دارم خیلی 

همه ی مریضا شفا پیدا کنن

سلامتی خونوادم اطافیانم 

آرامش و آسایش مردم از بین رفتن فقر و کرونا

کشورهایی ک تو دست دشمنن آزاد بشن 

دل همه ی مردم شاد باشه هیچکس مشکل و غصه و گرفتاری نداشته باشه بیمارستان ها خالی باشه از مریض

همه با هم مهربون باشن 

مادرم حالش خوب بشه 

بابام برگرده خونه آشتی کنه بفهمه ما خونوادشیم پشت  ما باشه حرف ما رو باورکنه

من بخیر و خوشی  با خونوادم برم پیش عشقم مادرم‌خواهرشو ببینه 

ای خداا چی میشهه این ماه رمضونم مثل سالهای قبل باشه 

ای خدا خسته شدم خودت کمک کن رحم کن چرا همچی بهم ریخته خدایا خودت صبر بده همچیو جور کن 

ای خدااااااااااا توروخدااکمکم کن خیلی  کم اوردم خیلی خسته شدم از گریه خدایا ی هفتس همش گریه میکنم 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😔😔😔😔😭😔😭

خدا =جایگزین تمام نداشته ها ✌