2737
2734
عنوان

وقتی با شوهرتون قهرید چیکار میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6657 بازدید | 110 پست
اون تاپیکم که گفتم اقایونم کمک کنید

اگه میشه لینک بزار عنوانی ندیدم توش آقایون باشه

من همونیم که ازامضاهای ژیناگلمن خوشم میاد وبرمیدارم واسه تلگرام وواتساپم استفاده میکنم🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راستش من الان ۳۸ سالمه و بچه دوست دارم دلم میخواد یه بچه داشته باشم و بعد فرار کنم چون وضع مالیم خوب ...

پس حداقل خودت اذیت نکن

چرا قرص میخوری و میخوابی وقتی اون عین خیالش نیست؟ 

اتفاقا بیخیال باش و خودت زجر نده

این عمرت که داره میره

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
پس حداقل خودت اذیت نکن چرا قرص میخوری و میخوابی وقتی اون عین خیالش نیست؟  اتفاقا بیخیال باش و ...

پس چیکار کنم اون خیانت کنه منم عین خر باشم البته میدونم فقط در چت هست

گناه من سادگی بود .
2728
😂مثل ما،ولی بدی رابطه مااین بود به همه میگفتیم،وقتی دخالت هازیاد میشد بدترمیشد تا جاییکه جداشدیم

نه ما تا حالا به بیرون درز نکرده  هرجور شده بین خودمون حل میکنیم

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
پس چیکار کنم اون خیانت کنه منم عین خر باشم البته میدونم فقط در چت هست

وقتی تو برای اون مهم نیستی اون چرا برای تو مهمه؟؟؟ 

اگه بخوای بمونی خودت عذاب بدی که داری به خودت جفا میکنی!!!! 

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏