2733
2734
عنوان

خونه ی تو شهر و ترجیح میدین یا توی روستا بالای دره ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 641 بازدید | 68 پست
قطعا شهر، اومدیم یه لحظه سکته کردم کجا برم دکتر

خدای نکرده😅

نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش. دخترم بهار به زندگیه منو بابا خوش اومدی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توی روستا میشه یه زندگیه عالی  رو  تجربه کرد بدون فضول  یه ویلای لوکس با یه حیاط پر از درخت و گل و استخر تو پشت بووم😍😍😍😋😋😋

نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش. دخترم بهار به زندگیه منو بابا خوش اومدی
2728
مرسی آجی قشنگم

سلام منم  بعد زایمان دخترم اصلا از زندگیم لذت نمیبردم همش گریه میکردم همش ااسترس داشتم انقد التماس خدا کردم هرشب موقع  یدونه سوره احد میخوندم برای اینکه این فکرو خیالا از بین بره خداروشکر رفع شد بعد چنسال  الانم باز یواختی میاد ولی فوری دهننو مشغول میکنم وشکر گذاری خیلی تاثیر داره چشاتو ببند یه اهنگ اروم بزار بدون کلام به هیچ چیری فک نکن ببین چقد اروم میشی  ت  لحظه زندگی کن ب چیزی فک نکن 

نارادت نشی ها ولی تو روستا که محیط کوچیک هس مردم بیشتر کنجکاو هستن تا شهر

اره راس میگید منظورم کسی نگاه  نمیکنه تو حیاط ادم چون  اون سمت اصلا خونه نیس یکم دوره از روستا والا ما اینجا یه همسایه داریم فقط نگاه میکنه  انگار نگهبان خونس😁 تذکر هم دادیم ولی باز نگا میکنه

2738