2733
2739
عنوان

داداشم یک دختر افریطه ای رو میخواد...

| مشاهده متن کامل بحث + 1549 بازدید | 87 پست
چه دهن گشادي داري استارتر يعني چي دختراش عفريته و خرابن؟ شما چطور فهميدي كه همشون اينطورين؟ آمار ...

فکر کنم منظور اسی اینه پول ندارن محله ی فقیره عروس پولدار میخوان مگرنه نمیشه جمع بست گفت خراب

ذهن اسی مشگل دار۶

لایکم نکنید:) دختری در من ساز امیدواری مینوازد♡. (کاربری چهارمم) اقایون درخواست دوستی ندن قبول نمیکنم ممنون♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واااا چتونه استارتر و خوردین چقد بعضیا بی ادبن و پرخاشگر

دیگران راببخش...حتی وقتی متاسف نیستند بگذارحق با انهاباشداگراین ان چیزیست که به ان نیازمندند برایشان مهربفرست وخاموششان کن خودت رابه کوته فکری گره نزن این سلامت روانت راازتومیگیرد۰
2728
واااا چتونه استارتر و خوردین چقد بعضیا بی ادبن و پرخاشگر

چقدر امضات......

نمیدونم بگم خیلی قشنگه یا بگم خیلی قشنگ نیست

ولی بدجور منو برد تو فکر

چون‌من دقیقا اینجورم

و میخوام کلا عوص شمو اینجور نباشم...چون انگار دیگه ب فکر دیگران و نارتحت نکردنشونم فقط

فکر کنم منظور اسی اینه پول ندارن محله ی فقیره عروس پولدار میخوان مگرنه نمیشه جمع بست گفت خراب ذهن ا ...

من اولين بار هست كه تو اين سايت انقدر حرص خوردم و بد حرف زدم

اما باز هم تخليه نشدم 

هنوز عصبانيم

يا هو يا من هو يا من ليس الا هو
2738
چون معیار پسرهای الان شده زیبایی و سک سی بودن برای همین اونو انتخاب کرده.... هرچی لوند تر خوش شانس ت ...

ن کی گفته هر چی پسر دیدم من از بد حجابا فرارین برا ازدواج یه خانوم باحیا میگیرن مگ بیرون از خونه جایه س.کسی بودنه؟🙁🙁🙁🙁

ن کی گفته هر چی پسر دیدم من از بد حجابا فرارین برا ازدواج یه خانوم باحیا میگیرن مگ بیرون از خونه جای ...

اونا ظاهر قضیه است همه شون فقط اون مساله براشون مهمه من که ندیدم 

دوسال بعداز ازدواجم باردار بودم قبل از همه اما همزمان 13 نفر بامن باردار بودند همه بچه اشونو دنیا آوردند اما بچه من زودرس سقط شد... الان همون آدمها نگاه تحقیر آمیز به من دارند اما من نگاهم به آسمان هست برام دعا کنید... ❤️ ❤️ ❤️ 
والا من هرچ ی مرد دیدم از خانومایه با حیا و مومن بیشتر خوششون میاد😐😐😐😐

بله باحیا و زیبا و سک سی

دوسال بعداز ازدواجم باردار بودم قبل از همه اما همزمان 13 نفر بامن باردار بودند همه بچه اشونو دنیا آوردند اما بچه من زودرس سقط شد... الان همون آدمها نگاه تحقیر آمیز به من دارند اما من نگاهم به آسمان هست برام دعا کنید... ❤️ ❤️ ❤️