2726
عنوان

خانوما سوال دارم درمورد مانتوی جلوباز

| مشاهده متن کامل بحث + 519 بازدید | 35 پست
یکی از نشونه هاش پوششه  کسی که مذهبیه و مقیدم بدنش رو به نمایش نمیذاره اصولا

ربطی نداره عزیزم مذهب یعنی مسلک و راهی ک انسان رو ب خدا نزدیک میکنه .و منم این راه رو میرم. .شاید از نظر دیگران احمقانه است ولی من با لاک دستم وضو میگیرم و واقعا نماز میخونم نه از روی احساس وظیفه.برا آرامش خودم.خیلی ها مسخره ام میکنن ولی خودم مذهب خودم رو بیشتر از قوانین بی چون و چرا قبول دارم.خومد مرجع تقلید خودمم😎😏

خوش اومدی ب زندگی... زندگیِ مامان
ربطی نداره عزیزم مذهب یعنی مسلک و راهی ک انسان رو ب خدا نزدیک میکنه .و منم این راه رو میرم. .شاید از ...

خب این روش شما مثل کسیه که دکتر نمیره و خوددرمانی میکنه 

هر علمی نیاز داره از عالمش تحقیق کنی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ربطی نداره عزیزم مذهب یعنی مسلک و راهی ک انسان رو ب خدا نزدیک میکنه .و منم این راه رو میرم. .شاید از ...

هر کسی راه و روش مسلکی برا خودش داره قطعا حتی پ ور ن استارا ولی نمیشه اسمش رو مذهبی گذاشت 

مذهبی تو ایران یعنی کسی که قوانین اسلام رو انجام میده و قبول داره چون مذهب غالب تو ایران اسلام هست

هر کسی راه و روش مسلکی برا خودش داره قطعا حتی پ ور ن استارا ولی نمیشه اسمش رو مذهبی گذاشت  مذه ...

بنظرم دور از عقله که پو.ر.ن استارها با امثال من و شما قیاس بشه عقیده من اینه نجابت ب رفتار و ادب و حلال خوری و انسانیته.و تربیت صحیح.این اصالت آدمها رو بیان میکنه نه پوشش من  تا جایی ک جامعه ام اجازه بده ب میل خودم از آزادیم استفاده میکنم.طوری ک زننده نباشه.من با این پوشش هرگز رفتار زننده ای نکردم ک مورد توجه واقع بشم.وخوشبختانه این نوع لباس تو جامعه ما کاملا جا افتاده .من تو یه شهر خیلی سنتی و سطح پایین هستم  این مسئله رو از برخورد محترمانه همشهریام درک کردم

خوش اومدی ب زندگی... زندگیِ مامان
2728
بنظرم دور از عقله که پو.ر.ن استارها با امثال من و شما قیاس بشه عقیده من اینه نجابت ب رفتار و ادب و ح ...

ببین عزیزم وقتی لباس نازک باشه جلب توجه میکنه حتی اگه شما کار زننده ای انجام ندی